VIDEO| Rapid Suceava – Dunărea Călărași: 1-1

Vezi rezumatul VIDEO si declaratii de la meciul dintre Rapid Suceava si Dunarea Calarasi, disputat miercuri pe stadionul „Areni” si incheiat la egalitate, 1-1! Oaspetii au deschis scorul in minutul 3, prin L. Bus, iar sucevenii au restabilit egalitatea in minutul 40, prin Vrabie.

4 Comentarii

1. Ghinion negru!!!Gol primit absurd,penalty neacordat pentru noi,cartonas rosu gratuit tot pentru…noi,bara..si ce bara!,antrenor execrabil(al nostru!),echipa frumoasa,bafta Rapid la Braila!Fotbalul se razbuna,prea mult ghinion in ultimele doua meciuri,castigam la Braila!FORZA SUCEAVA!

1. Cum vine asta echipa e frumoasă joacă bine dar antrenorul e execrabil? Dar ce îi antrenezi tu sau el?Cred că ai ceva personal cu el sau esti unul din ăla care dorește să îi ia locul în permanentă ai ceva cu el indiferent de rezultate sau de joc pari cam dubios.A si ai uitat să spui ceva și de comisar!