VIDEO| Rapid – CF Brăila: 2-1

Rapid Suceava a obtinut astazi prima victorie din actualul sezon al Ligii a 2-a, dupa ce a dispus, pe teren propriu, de CF Braila cu scorul de 2-1. Golurile „ceferistilor” au fost marcate de Negru si Balan, iar Ciocalteu a inscris pentru oaspeti. Pana vom reveni cu alte amanunte, va invitam sa vizionati rezumatul partidei!

7 Comentarii

1. Golofca de ce nu a jucat nici un minut ? de ce se insista cu unii jucatori care desi intra pe final par mai obositi ca jucatorii care au jucat tot meciul! Golofca merita sa joace macar o repriza ! Ted nu le are cu schimbarile ! ce e cu Dutica de nu joaca? mie mi-a placut foarte mult in meciurile de pregatire cand a dat si goluri ! mai e la Rapid ?

2. oameni buni ce nu intelegi cu meciu de la buzau….era demult aranjat ca suceava sa piarda la buzau unde e ion viorel….trebuia sa ii dam inapoi punctele pe care ni lea dat cu otopeniu …..ca sa fim seriosi…atunci daca isi aduce cineva aminte cum forta un pic otopeniu erau in careu nostru….asa ca acuma sa facut partea frateasca si asta e adevarul,,,,,,speram sa vina multa lume pe 26 octombrie sa vedem iasu si pe lacatus…..hai suceava

3. nesimtitul de Barbu a stat la vestiare si a vazut meciul ca sobolanul pe la colturi, dupa blaturile facute cu Buzau , Bacau si Tarlungeni ia fost frica sa iasa in fata spectatorilor ??? rusinee sa iti fie Barbule, duteeee si nu mai strica ce a mai ramas din fotbalul sucevean, cat o sa te ascunzi ? oricum spectatorii o sa te injure pe unde te-or prinde.
    Ted e mai bun antrenor ca tine, a dovedit-o pe cand tu erai la Bacau si cu toate ca aveai bani de 10 ori mai multi tot Rapid a promovat, asa ca pleaca odata ca nu te mai vrea nimeni, acum cu blaturile care le-ai facut nici suporterii nu mai te vreau. HAI PA !!!