LIVE | CSU Suceava – Dinamo

Universitatea Suceava primeşte astăzi, de la ora 17:00, în sala LPS, vizita grupării Dinamo Bucureşti, într-un meci restant din cadrul etapei XIX-a din Liga Naţională de handbal masculin. Partida va fi condusă de o brigadă de arbitri formată din Adrian Rucoi şi Adrian Nacu din Târgu Mureş. Rămâneţi pe GazetaSV pentru a urmări evoluţia scorului!

Luminile din Sala LPS s-au stins cu 5 minute inainte de startul partidei.

Pana la remedierea problemei, jucatorii celor doua echipe continua incalzirea.

Se pare ca pana de curent a afectat si blocurile din zona.

Meciul trebuie sa inceapa in cel mult 90 de minute de la ora programata initial. In caz contrar, meciul va fi reprogramat pentru joi dimineata.

In sala LPS a revenit lumina dupa circa 40 de minute. Tribunele sunt aproape pline.

A inceput meciul. Scor 1-0