LIVE| CSU – HCM Constanţa

Universitatea Suceava primeşte astăzi, de la ora 17.00, în sala LPS, vizita campioanei ultimelor cinci ediţii ale Ligii Naţionale de handbal masculin, HCM Constanţa, într-un meci care contează pentru penultima etapă din actualul sezon. Rămâi pe GazetaSV.ro pentru a urmări evoluţia scorului!

18 Comentarii

1. Incercati va rog sa transmiteti live-ul privind evolutia scorului faza cu faza nu doar din 5 in 5 minute … Multumiri !!!

2. Ce-i asa de greu, min. 30 este de la 30,0 pina la 30,59.In acest interval s-a marcat de la 12-12 la13-13.Grea aritmetica asta,sau tu esti ,,wasimorosanu,, cel cu gramatica?

3. Eu m-am lamurit dar ultimul care a scris cu 30-30,59 esti un mare berbec, te legi de altul da tu esti dus cu pluta min 30 – 30,59 si dupa aceea pauza ce aici e meci de fotbal? la handbal in min 30.00 s-a terminat repriza. Desteptule, chiparosule…

4. Excelent rezultat …alte echipe au pierdut cu HCM CT …bravoooooooo si mult noroc in meciul urmator din cupa …de sambata !

1. De ce e ma excelent ? acu stam la mana altora ! aveam nevoie de victorie,orice altceva e un rezultat rau prietene !!!

5. Dinamo buc ….Odorhei /Odorhei ..Lignitul tg jiu … Lignitul tg Jiu….Potaisa turda …Potaisa Turda ….CSm Ploiesti …alegete-ti voi rezultatele ..sa avem noi Csu Suceava ..locul 4 ..

6. doamne , doamne , nu am crezut ca pentru unii romani limba romana este limba straina . of doamne , iarta-i si ajuta-i