Lista echipelor calificate

Organizatorii au anuntat lista celor 27 de echipe acceptate la turneul local al Cupei Prieteniei la minifotbal. Programul meciurilor va fi stabilit diseara, prin tragere la sorti, 5 dintre echipe urmand sa fie calificate direct in faza optimilor de finala.

Bedados
Borussia
Salvatorii Bucovina
Al Nasr
Pepsi
Athletic
Juventus Hantesti
Athletic Solca
FC Viitorul
FRU Burdujeni
EuroExpressFull
FC Zamostea
Interconti Suceava
Romani pentru Europa
Defelcom
Boavista
BDJ Team
Drunkards
Popand2011 SRL
Adistal
Railex
Poieni Solca
Ritmic
Burdujeni Est
Old Bucovina
Drinkers
Zimbrii Bucovinei

Vom reveni cu amanunte!

COMENTARII:

35 Comentarii la "Lista echipelor calificate"

  1. cum se trage la sorti , participa cineva? avem siguranta ca e pe bune?

  2. Tragerea o face calculatorul… la Bucuresti.

  3. Am inteles multumesc , dar vad ca echipele afisate de voi sunt pe doua grupe 13 si 14 echipe , alea sunt gen urne?

  4. Ms fain !

  5. Apare si pe gazeta cu ciné jucam sau numai pe site-u official

  6. ba cand mam dus sa ma inscriu cica nu e ala akolo care inscrie mia zis sa vin peste 1 ora nici atunci nu era … am fost a doua zi si mia zis o fata de la ramiro ca baiatu care inscrie sta vreo 2 ore .. si akolo pe site apare ca pe data de 1- 2 martie de la ora 9 la 18 se fac inscrierile pt cei care nu sau inscris onnline …

  7. Se mai stie ceva de trageri? Cam pe cand se vor afisa?

  8. Speram ca in seara asta , daca nu , sunt neseriosi

  9. maine incepe campionatul si astia tot nu au afisat nimic, ce naiba se intampla?

  10. Si asa nu mai sunt 16 meciuri , se joaca 11 meciuri sa se joaca sambata !!

  11. ..daca o durat 7 zile sa confirme un email..cat o sa dureze sa faca tragerea la sorti?..o luna?!

  12. de unde stii ca o sa se joace sambata?

  13. pai si daca nu se afiseaza nici in seara asta voi ce faceti maine, va prezentati la ramiro?

  14. …habar nu am:-??,.,.speram sa apara pana diseara:-??m.am uitat si pe zona Iasi si nici acolo nu o afisat nimic:-??

  15. am vazut si eu, si acolo sunt 32 de echipe inscrise, deci maine ar trebui sa inceapa…e ciudat ca nu s-a anuntat inca nimic :-s

  16. Cea Mai serioasa competitie.:))

  17. Vad ca s-a modificat acum
    Vineri, 07.03
    – Saisprezecimi de finala (3 meciuri): intre orele 18:00 si 21:00;

  18. .poate din cauza la vreme:-??

  19. Fisa medicala”apt pentru efort fizic” este gratis sau trb platit cv?

    • daca esti elev sau lucrezi si ai dus o adeverinta de la sc sau de la servici la medicu de familie ar trb sa fie gratis in mod normal,.,.daca nu e 20 de lei,.,.eu asa am dat 20

      • Sunt elev. Imi trebuie fisa aceea pentru ca face parte din cerintele de participare…daca ma duc astazi la medicul de familie si ii cer o fisa deaia, mi-o da pe gratis?

  20. ..,daca la inceputul anului ai dus o adevernita la medic de la sc cum ca esti elev si bla bla si figurez acolo in baza de ate la medicu de familie ca esti asigurat medical de stat pt ca esti elev.,.,atunci e gratis.,.,ast ain mod normal da in Romania e posibil orice asa ca e bine sa ai si 20 de lei pregatiti pt orice eventualitate:)))

  21. S-au tras pentru Iasi si Piatra Neamt , acu se ocupa de noi , in cel mai scurt timp trebuie sa ne stim adversarul si ora la care jucam !

    • in sfarsit:)).,,.numai ca nu scrie ora,.,.da banuiesc ca aici din partea stanga astea 3 se joaca maine si sambata celelalte 8 meciuri nu?

Dă-i un răspuns lui GazetaSV Anulează răspunsul

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*