Juniors Cup Suceava | Ediția a III-a | Rezultate LIVE

Juniors Cup Suceava se incheie la sfarsitul acestei saptamani cu meciurile de la categoriile 2008, 2010 si 2016. Un total de 25 de echipe se vor lupta pentru trofee pe stadionul din Itcani, pe cel de pe Areni si pe terenul de la Iulius Mall.

Vineri –  22. 07. 2022

NR.ORAGRUPASTADION  ”1 MAI”SCOR
1.16.00AJUNIORUL SUCEAVA – POLITEHNICA IAȘI 2-4
2.17.00AJUNIOR CÂMPULUNG – JUNIORUL DOROHOI 0-2

Sâmbătă – 23.07.2022

NR.ORAGRUPASTADION  ”1 MAI”SCOR
3.9.00AFORESTA SUCEAVA – JUNIORUL DOROHOI 1-5
4.11.00APOLITEHNICA IAȘI – JUNIOR CÂMPULUNG 7-0
5.12.00AJUNIORUL SUCEAVA – JUNIORUL DOROHOI 1-2
6.15.00AJUNIORUL SUCEAVA – JUNIOR CÂMPULUNG 6-0
7.16.00APOLITEHNICA IAȘI – FORESTA SUCEAVA 7-3

Duminică – 24. 07. 2022

NR.ORAGRUPASTADION  ”1 MAI”SCOR
8.10.00AFORESTA SUCEAVA – JUNIOR CÂMPULUNG4-3 
9.12.00FINALAJUNIORUL DOROHOI – POLITEHNICA IASI 3-0

Vineri –  22. 07. 2022

NR.ORAGRUPATEREN ARENISCOR
1.17.00AJUNIORUL SUCEAVA ALB–KINDER SG. MUREȘ ALB 5-0
2.17.00ACENIZIA RĂDĂUȚI – C. P. POJORÂTA 12-1
3.17.50BJUNIOR BOTOȘANI – INTER BISTRIȚA 1-2
4.17.50BJUNIORUL SV VERDE – FORESTA MOLD. 7-0
5.18.40CKINDER SG. MUREȘ ROȘU – VIITORUL BROSCĂUȚI 6-0
6.18.40CARTYS BOTOȘANI – CSS RĂDĂUȚI 2-1

Sâmbătă – 23.07.2022

NR.ORAGRUPATEREN ARENISCOR
7.10.00AJUNIORUL SUCEAVA ALB – C. P. POJORÂTA 20-0
8.10.00ACENIZIA RĂDĂUȚI – KINDER SG. MUREȘ ALB 0-2
9.11,00BJUNIOR BOTOȘANI – JUNIORUL SV VERDE 1-1
10.11.00BINTER BISTRIȚA – FORESTA MOLD. 14-0
11.12.00CKINDER SG. MUREȘ ROȘU – CSS RĂDĂUȚI 4-0
12.12.00CARTYS BOTOȘANI – VIITORUL BROSCĂUȚI 2-0
13.13.00AJUNIORUL SUCEAVA ALB – CENIZIA RĂDĂUȚI 4-0
14.13.00AKINDER SG. MUREȘ ALB – C. P. POJORÂTA 15-0
15.14.00BJUNIOR BOTOȘANI – FORESTA MOLD. 7-0
16.14.00BINTER BISTRIȚA – JUNIORUL SV VERDE 2-0
17.15.00CKINDER SG. MUREȘ ROȘU – ARTYS BOTOȘANI 6-0
18.15.00CCSS RĂDĂUȚI – VIITORUL BROSCĂUȚI 3-3

Duminică – 24. 07. 2022

NR.ORAGRUPATEREN ARENISCOR
13.10.00SEMIF.JUNIORUL SUCEAVA ALB – KINDER SG. MUREȘ ALB 2-0
14.10.00SEMIF.INTER BISTRIȚA – KINDER SG. MUREȘ ROȘU 1-1 (4-3, d.p.)
15.11.0011-12C. P. POJORÂTA – FORESTA MOLDOVIȚA 3-2
16.11.009-10CSȘ RĂDĂUȚI – VIITORUL BROSCĂUȚI 5-0
17.12.007-8JUNIORUL SUCEAVA VERDE – CENIZIA RĂDĂUŢI  2-2 (4-5, d.p.)
19.13.003-4KINDER SG. MUREȘ ROȘU – KINDER SG. MUREȘ ALB 4-0
20.13.001-2JUNIORUL SUCEAVA ALB – INTER INTER BISTRIȚA 1-1 (3-2, d.p.)

Vineri –  22. 07. 2022

NR.ORAGRUPATEREN IULIUS MALLSCOR
1.17.00AJUNIORUL SUCEAVA ALB – VIITORUL VICOV 12-0
2.17.40AJUNIORUL DOROHOI– C. N. NICU GANE FĂLTICENI 3-5
3.18.20BJUNIOR BOTOȘANI – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 1-4
4.19.00BJUNIORUL SV 2016 – TIGERS VASLUI 4-6

Sâmbătă – 23.07.2022

NR.ORAGRUPATEREN IULIUS MALLSCOR
5.10.00BJUNIOR BOTOȘANI – JUNIORUL SV 2016 3-0
6.10.40AJUNIORUL DOROHOI – VIITORUL VICOV 0-1
7.11.20BJUNIOR BOTOȘANI – TIGERS VASLUI 5-6
8.12.00BJUNIORUL SUCEAVA VERDE – JUNIORUL SV 2016 3-0
9.12.40AJUNIORUL SUCEAVA ALB – JUNIORUL DOROHOI 17-0
10.13.20AC.N. NICU GANE FĂLTICENI-VIITORUL VICOV 0-7
11.14.00BJUNIORUL SUCEAVA VERDE – TIGERS VASLUI 8-2
12.14.40AJUNIORUL SUCEAVA ALB-C.N. NICU GANE FĂLT. 3-0

Duminică – 24. 07. 2022

NR.ORAGRUPATEREN IULIUS MALLSCOR
13.10.00LOC 1/4JUNIORUL SUCEAVA ALB – TIGERS VASLUI 9-1
14.10.40LOC 1/4VIITORUL VICOV – JUNIORUL SUCEAVA VERDE  0-4
15.11.20LOC 7/8JUNIORUL DOROHOI – JUNIORUL SUCEAVA 2016 0-1
16.12.40FINALA 3/4TIGERS VASLUI – VIITORUL VICOV6-2 
17.13.20FINALA 1/2JUNIORUL SUCEAVA ALB – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 

Laureatele primelor doua weekenduri au fost Politehnica Iasi (2009), Steaua Magica Iasi (2011), Juniorul Suceava (2012, 2014 si 2015) si CSM Dorna Vatra Dornei (2013).

Organizata în parteneriat cu Primăria și Consiliului Local Suceava, competiția va reuni în acest an peste 1.000 de tineri fotbaliști de la peste 80 de echipe din întreaga țară. Toți participanți primesc medalii și diplome.

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Juniors Cup Suceava | Ediția a III-a | Rezultate LIVE"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*