Juniors Cup Suceava – ediția a II-a | Rezultate finale

32 de echipe intra in acest weekend in lupta pentru trofee la cea de-a doua editie a Juniors Cup Suceava.

De vineri pana duminica, pe stadionele Areni si “1 Mai” se joaca meciuri la categoriile 2009, 2011 si 2015.

Rezultatele jocurilor vor fi live pe GazetaSV.ro.

ZIUAGRUPAORAJOCSCOR
VINERIB13.00JUNIOR BOTOȘANI – CENIZIA RĂDĂUȚI 1-4
VINERIB14,00FORESTA FĂLTICENI – MAGIC BOYS IAȘI 0-1
VINERIA15,00JUNIORUL SUCEAVA – ALFA GALAȚI 0-3
VINERIA16.00POLITEHNICA IAȘI – ARTYS BOTOȘANI 3-0
VINERIB17.00CENIZIA RĂDĂUȚI – FORESTA FĂLTICENI 6-2
VINERIB18.00JUNIOR BRAȘOV NEGRU – JUNIOR BOTOȘANI 1-1
VINERIA19.00JUNIORUL SUCEAVA – JUNIOR BRAȘOV PORTOCALIU 0-5
VINERIA20,00ARTYS BOTOȘANI – ALFA GALAȚI 3-0
SÂMBĂTĂB 8,00FORESTA FĂLTICENI – JUNIOR BRAȘOV NEGRU 0-6
SÂMBĂTĂB 9.00MAGIC BOYS IAȘI – CENIZIA RĂDĂUȚI 2-2
SÂMBĂTĂA10,00ARTYS BOTOȘANI – JUNIOR BRAȘOV PORTOCALIU 0-4
SÂMBĂTĂA11,00POLITEHNICA IAȘI – ALFA GALAȚI 2-1
SÂMBĂTĂB12.00JUNIOR BRAȘOV NEGRU – MAGIC BOYS IAȘI 4-0
SÂMBĂTĂB13,00JUNIOR BOTOȘANI – FORESTA FĂLTICENI 6-0
SÂMBĂTĂA14,00POLITEHNICA IAȘI – JUNIOR BRAȘOV PORTOCALIU 0-3
SÂMBĂTĂA15.00JUNIORUL SUCEAVA – ARTYS BOTOȘANI 0-3
SÂMBĂTĂB16,00JUNIOR BOTOȘANI – MAGIC BOYS IAȘI 3-1
SÂMBĂTĂB17,00CENIZIA RĂDĂUȚI – JUNIOR BRAȘOV NEGRU 4-1
SÂMBĂTĂA18.00JUNIORUL SUCEAVA – POLITEHNICA IAȘI 1-4
SÂMBĂTĂA19.00ALFA GALAȚI – JUNIOR BRAȘOV PORTOCALIU 2-1
DUMINICĂSEMIF. 9,00JUNIOR BRASOV NEGRU – JUNIOR BRASOV PORTOCOLIU 2-0
DUMINICĂSEMIF.10.00POLITEHNICA IASI – CENIZIA RADAUTI 3-2
DUMINICĂ9-1011.00JUNIORUL SUCEAVA – FORESTA FALTICENI 5-0
DUMINICĂ7-812,00ALFA GALATI – MAGIC BOYS IASI 2-3
DUMINICĂ5-613.00ARTYS BOTOSANI – JUNIOR BOTOSANI 0-3
DUMINICĂ3-414.00JUNIORUL SUCEAVA NEGRU – CENIZIA RADAUTI 9-1
DUMINICĂ1-215.00JUNIORUL BRASOV PORTOCALIU – POLITEHNICA IASI 0-1
ZIUAGRUPAORAJOCSCOR
VINERIC15.00JUNIOR BOTOSANI – BUCOVINA SUCEAVA 9-2
VINERIA15,50ARTYS BOTOȘANI – VIVA ACTIV BUHUȘI 5-1
VINERIB16,40JUNIORUL SUCEAVA VERDE – LUCEAFĂRUL SUCEAVA 3-0
VINERIB17,30MAGIC T. MAESTRELLI IAȘI – VIITORUL DOROHOI 2-1
VINERIA18.20JUNIORUL SUCEAVA ALB – ȘTIINȚA MIROSLAVA ALBAS 6-0
VINERIC19.10FORESTA FĂLTICENI – ȘTIINȚA MIROSLAVA ALB 6-0
SÂMBĂTĂA8.00VIVA ACTIV BUHUȘI – ȘTIINȚA MIROSLAVA ALBASTRU2-5 
SÂMBĂTĂA8.50JUNIORUL SUCEAVA ALB – ARTYS BOTOȘANI 8-1
SÂMBĂTĂB9.40VIITORUL DOROHOI – LUCEAFĂRUL SUCEAVA 2-1
SÂMBĂTĂB10.30JUNIORUL SUCEAVA VERDE – MAGIC T. MAESTRELLI 0-0
SÂMBĂTĂC11.20ȘTIINȚA MIROSLAVA ALB – BUCOVINA SUCEAVA 0-10
SÂMBĂTĂC12.10JUNIOR BOTOSANI – FORESTA FĂLTICENI 7-2
SÂMBĂTĂA16.00ARTYS BOTOȘANI – ȘTIINȚA MIROSLAVA ALBASTRU 1-0
SÂMBĂTĂA16.50JUNIORUL SUCEAVA ALB – VIVA ACTIV BUHUȘI 12-0
SÂMBĂTĂB17.40LUCEAFĂRUL SUCEAVA – MAGIC T. MAESTRELLI IAȘI 2-0
SÂMBĂTĂB18.30JUNIORUL SUCEAVA VERDE – VIITORUL DOROHOI 4-1
SÂMBĂTĂC19.20JUNIOR BOTOȘANI – ȘTIINȚA MIROSLAVA ALB 4-0
SÂMBĂTĂC20.10BUCOVINA SUCEAVA – FORESTA FĂLTICENI 1-3
DUMINICĂ5-88,00ARTYS BOTOSANI – MAGIC T. MAESTRELLI IAȘI 1-2
DUMINICĂ5-88,50BUCOVINA SUCEAVA – VIITORUL DOROHOI 2-1
DUMINICĂSEMIF.9,40JUNIORUL SUCEAVA ALB – FORESTA FALTICENI 5-0
DUMINICĂSEMIF.10,20JUNIOR BOTOSANI – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 4-1
DUMINICĂ11-1211.10VIVA BUHUSI – STIINTA MIROSLAVA ALB 1-3
DUMINICĂ9-1012.00LUCEAFARUL BUCOVINA – STIINTA MIROSLAVA ALBASTRU 5-3
DUMINICĂ7-812,50ARTYS BOTOSANI – VIITORUL DOROHOI 0-3
DUMINICĂ5-613.40MAGIC T. MAESTRELLI IAȘI – BUCOVINA SUCEAVA7-5 
DUMINICĂ3-414.30FORESTA FALTICENI – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 3-0
DUMINICĂ1-215.20JUNIORUL SUCEAVA ALB – JUNIOR BOTOSANI 2-0
ZIUAGRUPAORAJOCSCOR
VINERIA15.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – FORESTA SUCEAVA 10-0
VINERIB15.40JUNIORUL SUCEAVA VERDE – JUNIORUL SUCEAVA 2016 2-4
VINERIA16.20MAGIC BOYS IAȘI ALBASTRU – FORESTA SUCEAVA 26-0
VINERIB17.00MAGIC BOYS IAȘI ALB  – JUNIORUL SUCEAVA 2016 4-1
VINERIB17.40JUNIORUL SUCEAVA VERDE – CELTA ACADEMY BRAȘOV 2-6
VINERIB18.20MAGIC BOYS IAȘI ALB – FORESTA FĂLTICENI 6-1
VINERIA19,00COLȚEA 1920 BRAȘOV – JUNORUL SUCEAVA ALB 2-9
VINERIA19,40MAGIC BOYS IAȘI ALBASTRU – KIDS TÂMPA BRAȘOV 3-0
SAMBATAA9.40KIDS TÂMPA BRAȘOV – FORESTA SUCEAVA 0-3
SAMBATAA10,20COLȚEA 1920 BRAȘOV – MAGIC BOYS IAȘI ALBASTRU 0-11
SAMBATAB11,00CELTA ACADEMY BRAȘOV – MAGIC BOYS IAȘI ALB 2-0
SAMBATAB11.40JUNIORUL SUCEAVA 2016 – FORESTA FĂLTICENI 3-3
SAMBATAA12,20COLȚEA 1920 BRAȘOV – KIDS TÂMPA BRAȘOV 3-0
SAMBATAA13,00JUNIORUL SUCEAVA ALB – MAGIC BOYS IAȘI ALBASTRU 0-6
SAMBATAB13.40JUNIORUL SUCEAVA VERDE – MAGIC BOYS IAȘI ALB 1-4
SAMBATAB14,20CELTA ACADEMY BRAȘOV – FORESTA FĂLTICENI 4-0
SAMBATAA15.00KIDS TÂMPA BRAȘOV – JUNIORUL SUCEAVA ALB 0-3
SAMBATAA16.40FORESTA SUCEAVA – COLȚEA 1920 BRAȘOV 0-11
SAMBATAB17.20JUNIORUL SUCEAVA VERDE – FORESTA FĂLTICENI 2-5
SAMBATAB18.00CELTA ACADEMY BRAȘOV – JUNIORUL SUCEAVA 2016 2-1
DUMINICA5-89.00COLTEA BRASOV – FORESTA FALTICENI 3-2
DUMINICA5-89.40FORESTA SUCEAVA – JUNIORUL SUCEAVA 2016 2-3
DUMINICASEMIF.10.20MAGIC BOYS ALBASTRU – MAGIC BOYS ALB 6-2
DUMINICASEMIF.11.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – CELTA ACADEMY BRASOV 4-2
DUMINICA9-1011,40JUNIORUL SUCEAVA VERDE – KIDS TÂMPA BRAȘOV 3-0
DUMINICA7-812.20FORESTA SUCEAVA – FORESTA FALTICENI 
DUMINICA5-613.00COLTEA BRASOV – JUNIORUL SUCEAVA 216 
DUMINICA3-413,40MAGIC BOYS ALB – CELTA ACADEMY BRASOV 1-2
DUMINICA1-214,20MAGIC BOYS ALBASTRU – JUNIORUL SUCEAVA ALB 6-2

Trofeele puse la bataie in primul weekend au fost adjudicate de Juniorul Suceava (2008, 2010, 2012 si 2014) si Junior Botosani (2013).

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Juniors Cup Suceava – ediția a II-a | Rezultate finale"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*