Juniors Cup Suceava | Rezultatele din primul weekend

Juniorul Suceava, in parteneriat cu Primaria si Consiliul Local Suceava, organizeaza in urmatoarele doua weekenduri cea de-a doua editie a Juniors Cup.

Competitia va reuni la start 80 de echipe din opt judete: Suceava, Botosani, Iasi, Prahova, Galati, Brasov, Bistrita-Nasaud, Vaslui plus municipiul Bucuresti.

Primele meciuri au loc in perioada 9-11 iulie, la categoriile de varsta 2008, 2010, 2012, 2013 si 2014.

Rezultatele meciurilor vor fi live pe GazetaSV.ro

ZIUAGRUPAORAJOCSCOR
VINERIA12.00JUNIORUL SUCEAVA – LUCEAFARUL SUCEAVA4-1
VINERIA13.00SOMUZ FALTICENI – VIITORUL DOROHOI 0-3
VINERIB14.00LPS SUCEAVA – FORESTA SUCEAVA 14-0
VINERIB15.00ARTYS BOTOSANI – JUNIORUL DOROHOI 0-4
VINERIA16.00VIITORUL DOROHOI – LUCEAFARUL SUCEAVA 1-0
VINERIA17.00JUNIORUL SUCEAVA – SOMUZ FALTICENI 3-0
SAMBATAB14.00FORESTA SUCEAVA – JUNIORUL DOROHOI 0-7
SAMBATAB15.00ARTYS BOTOSANI – LPS SUCEAVA 1-7
SAMBATAA16.00SOMUZ FALTICENI – LUCEAFARUL SUCEAVA 3-2
SAMBATAA17.00JUNIORUL SUCEAVA – VIITORUL DOROHOI 9-0
SAMBATAB18.00ARTYS BOTOSANI – FORESTA SUCEAVA 4-0
SAMBATAB19.00LPS SUCEAVA – JUNIORUL DOROHOI 2-4
DUMINICASEMIF.8.00JUNIORUL SUCEAVA – LPS SUCEAVA  2-1
DUMINICASEMIF.9.00VIITORUL DOROHOI – JUNIORUL DOROHOI  1-1 (1-2, d.p.)
DUMINICA7-810.00LUCEAFĂRUL SUCEAVA – FORESTA SUCEAVA  4-0
DUMINICA5-611.00ȘOMUZ FĂLTICENI – ARTYS BOTOSANI  1-1 (2-1, d.p.)
DUMINICA3-416.00LPS SUCEAVA – VIITORUL DOROHOI  4-2
DUMINICA1-217.00JUNIORUL SUCEAVA – JUNIORUL DOROHOI 5-0
ZIUAGRUPAORAJOCSCOR
VINERIA18.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – VIITORUL SOLCA 9-0
VINERIA18.00BUCOVINA SUCEAVA  – PROFY BOTOSANI 0-4
VINERIB19.00KIDS TAMPA BRASOV – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 3-1
VINERIB19.00FORESTA FALTICENI – ARTYS BOTOSANI 1-3
VINERIC20.00JUNIOR BOTOSANI – CSS RADAUTI 3-1
VINERIC20.00CN NICU GANE FALTICENI – STEJARUL CAJVANA 2-3
SAMBATAA8.00VIITORUL SOLCA – PROFY BOTOSANI 0-0
SAMBATAA8.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – BUCOVINA SUCEAVA 13-0
SAMBATAB9.00JUNIORUL SUCEAVA VERDE – ARTYS BOTOSANI 2-0
SAMBATAB9.00KIDS TAMPA BRASOV – FORESTA FALTICENI 6-0
SAMBATAC10.00CSS RADAUTI – STAJARUL CAJVANA 1-1
SAMBATAC10.00JUNIOR BOTOSANI – CN NICU GANE FALTICENI 7-0
SAMBATAA11.00BUCOVINA SUCEAVA – VIITORUL SOLCA 1-1
SAMBATAA11.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – PROFY BOTOSANI 5-1
SAMBATAB12.00FORESTA FALTICENI – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 0-4
SAMBATAB12.00KIDS TAMPA BRASOV – ARTYS BOTOSANI 4-0
SAMBATAC13.00CN NICU GANE FALTICENI – CSS RADAUTI 1-0
SAMBATAC13.00JUNIOR BOTOSANI – STEJARUL CAJVANA 1-0
DUMINICASEMIF.12.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 8-0
DUMINICASEMIF.12.00JUNIOR BOTOȘANI – KIDS TÂMPA BRAȘOV  2-1
DUMINICA11-1213.00FORESTA FĂLTICENI – BUCOVINA SUCEAVA  0-1
DUMINICA9-1013.00CSȘ RĂDĂUȚI – VIITORUL SOLCA  4-1
DUMINICA7-814.00ARTYS BOTOSANI – „NICU GANE” FĂLTICENI 0-1
DUMINICA5-614.00PROFY BOTOȘANI – STEJARUL CAJVANA 4-1
DUMINICA3-415.00KIDS TÂMPA BRAȘOV – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 3-0
DUMINICA1-215.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – JUNIOR BOTOȘANI  4-0
ZIUAGRUPAORAJOCSCOR
VINERIA15.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – SOMUZ FALTICENI 11-1
VINERIA15.45JUNIORUL DOROHOI – BUCOVINA SUCEAVA 9-0
VINERIB16.30JUNIOR BOTOSANI – FORESTA SUCEAVA 8-1
VINERIB17.15JUNIOR CAMPULUNG – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 1-2
VINERIA18.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – JUNIORUL DOROHOI 5-3
VINERIA18.45VIITORUL NASAUD – SOMUZ FALTICENI 3-2
VINERIB19.30JUNIOR BOTOSANI – JUNIOR CAMPULUNG 0-0
VINERIB20.15VIVA ACTIV BUHUSI – FORESTA SUCEAVA 0-3
SAMBATAA9.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – BUCOVINA SUCEAVA 10-0
SAMBATAA9.50JUNIORUL DOROHOI – VIITORUL NASAUD 6-3
SAMBATAB10.40JUNIOR CAMPULUNG – VIVA ACTIV BUHUSI 3-0
SAMBATAB11.30JUNIOR BOTOSANI – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 1-7
SAMBATAA12.20VIITORUL NASAUD – BUCOVINA SUCEAVA 2-1
SAMBATAA13.10SOMUZ FALTICENI – JUNIORUL DOROHOI 1-5
SAMBATAB14.00VIVA ACTIV BUHUSI – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 0-3
SAMBATAB14.50FORESTA SUCEAVA – JUNIOR CAMPULUNG 0-8
SAMBATAA15.40BUCOVINA SUCEAVA – SOMUZ FALTICENI 1-2
SAMBATAA16.30JUNIORUL SUCEAVA ALB – VIITORUL NASAUD 8-0
SAMBATAB17.20JUNIORUL SUCEAVA VERDE – FORESTA SUCEAVA 6-2
SAMBATAB18.10JUNIOR BOTOSANI – VIVA ACTIV BUHUSI 3-0
DUMINICA5-89.00VIITORUL NĂSĂUD – FORESTA SUCEAVA  2-1
DUMINICA5-89.45ȘOMUZ FĂLTICENI – JUNIOR BOTOȘANI  1-6
DUMINICASEMIF.10.30JUNIORUL SUCEAVA ALB – JUNIOR CÂMPULUNG  5-1
DUMINICASEMIF.11.15JUNIOR DOROHOI – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 1-3
DUMINICA9-1012.00BUCOVINA SUCEAVA – ACTIV BUHUȘI 3-0
DUMINICA7-812.45FORESTA SUCEAVA – ȘOMUZ FĂLTICENI  1-5
DUMINICA5-613.30VIITORUL NĂSĂUD – JUNIOR BOTOȘANI  0-3
DUMINICA3-414.15JUNIOR CÂMPULUNG – JUNIOR DOROHOI  3-0
DUMINICA1-215.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 2-1
ZIUAGRUPAORAJOCSCOR
VINERIA16.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – CENIZIA RADAUTI 13-0
VINERIA16.40FORESTA FALTICENI – BUCOVINA SUCEAVA 5-1
VINERIB17.20JUNIORUL SUCEAVA VERDE – VIITORUL SOLCA 7-0
VINERIB18.00SOMUZ FALTICENI – LPS VASLUI 2-2
VINERIC18.40JUNIOR BOTOSANI – JUNIORUL PORTOCALIU 6-0
VINERIA19.20JUNIORUL SUCEAVA ALB – BUCOVINA SUCEAVA 8-0
SAMBATAA9.00CENIZIA  RADAUTI – BUCOVINA SUCEAVA 1-2
SAMBATAA9.40JUNIORUL SUCEAVA ALB – FORESTA FALTICENI 6-1
SAMBATAB10.20VIITORUL SOLCA – LPS VASLUI 1-2
SAMBATAB11.00JUNIORUL SUCEAVA VERDE – SOMUZ FALTICENI 2-0
SAMBATAC11.40JUNIORUL PORTOCALIU – LUCEAFARUL SUCEAVA 1-3
SAMBATAC12.20JUNIOR BOTOSANI – CSM DORNA 7-2
SAMBATAA16.00FORESTA FALTICENI – CENIZIA RADAUTI 10-1
SAMBATAC16.40CSM DORNA – LUCEAFARUL SUCEAVA 5-1
SAMBATAB17.20SOMUZ FALTICENI – VIITORUL SOLCA 5-0
SAMBATAB18.00JUNIORUL SUCEAVA VERDE – LPS VASLUI 0-1
SAMBATAC18.40CSM DORNA – JUNIORUL PORTOCALIU 9-1
SAMBATAC19.20JUNIOR BOTOSANI – LUCEAFARUL SUCEAVA 9-0
DUMINICA5-89.00JUNIORUL SUCEAVA VERDE – DORNA VATRA DORNEI 3-2
DUMINICA5-89.40SOMUZ FALTICENI – BUCOVINA RADAUTI 2-0
DUMINICASEMIF.10.20JUNIORUL SUCEAVA ALB – BUCOVINA SUCEAVA 2-0
DUMINICASEMIF.11.00JUNIOR BOTOSANI – LPS VASLUI 9-0
DUMINICA11-1211.40CENIZIA RADAUTI – JUNIORUL SUCEAVA PORTOCALIU 1-2
DUMINICA9-1012.20VIITORUL SOLCA – LUCEAFARUL SUCEAVA 0-2
DUMINICA7-813.00DORNA VATRA DORNEI – BUCOVINA SUCEAVA  3-0
DUMINICA5-613.40JUNIORUL SUCEAVA VERDE – SOMUZ FALTICENI 1-0
DUMINICA3-414.20FORESTA FALTICENI – LPS VASLUI 4-1
DUMINICA1-215.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – JUNIOR BOTOSANI 1-4
ZIUAGRUPAORAJOCSCOR
VINERIA15.00CN NICU GANE FALTICENI – FORESTA SUCEAVA GALB. 1-1
VINERIA15.40LUCEAFARUL SUCEAVA – PROFY BOTOSANI 3-0
VINERIB16.20JUNIOR BOTOSANI – FORESTA SUCEAVA VERDE 12-1
VINERIB17.00JUNIORUL SUCEAVA VERDE – JUNIORUL DOROHOI 4-2
VINERIA17.40FORESTA SUCEAVA GALBEN – LUCEAFARUL SUCEAVA 2-2
VINERIA18.20JUNIORUL SUCEAVA ALB – CN NICU GANE FALTICENI 18-0
VINERIB19.00FORESTA SUCEAVA VERDE–JUNIORUL SUCEAVA VERDE 2-8
VINERIB19.40KIDS TAMPA BRASOV – JUNIOR BOTOSANI 0-3
SAMBATAA12.20JUNIORUL SUCEAVA ALB – LUCEAFARUL SUCEAVA 9-0
SAMBATAA13.00PROFY BOTOSANI – FORESTA SUCEAVA GALBEN 1-2
SAMBATAB13.40KIDS TAMPA BRASOV – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 0-3
SAMBATAB14.20JUNIORUL DOROHOI – FORESTA SUCEAVA VERDE 4-0
SAMBATAA15.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – PROFY BOTOSANI 9-0
SAMBATAA15.40CN NICU GANE FALTICENI – LUCEAFARUL SUCEAVA 0-4
SAMBATAB16.20KIDS TAMPA BRASOV – JUNIORUL DOROHOI 0-3
SAMBATAB17.00JUNIOR BOTOSANI – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 4-2
SAMBATAA17.40PROFY BOTOSANI – CN NICU GANE FALTICENI 0-3
SAMBATAA18.20JUNIORUL SUCEAVA ALB – FORESTA SUCEAVA GALBEN 4-2
SAMBATAB19.00JUNIOR BOTOSANI – JUNIORUL DOROHOI 11-1
SAMBATAB19.40KIDS TAMPA BRASOV – FORESTA SUCEAVA VERDE 0-3
DUMINICA5-810.00FORESTA SUCEAVA GALBEN – FORESTA SUCEAVA VERDE 7-1
DUMINICA5-810.40CN NICU GANE FALTICENI – JUNIOR DOROHOI 0-4
DUMINICASEMIF.11.20JUNIORUL SUCEAVA ALB – JUNIORUL SUCEAVA VERDE 6-3
DUMINICASEMIF.12.00LUCEAFARUL SUCEAVA – JUNIOR BOTOSANI 0-7
DUMINICA9-1012.40PROFY BOTOSANI – KIDS TAMPA BRASOV 3-0
DUMINICA7-813.20FORESTA SUCEAVA VERDE – CN NICU GANE FALTICENI 2-0
DUMINICA5-614.00FORESTA SUCEAVA GALBEN – JUNIOR BOTOSANI 3-0
DUMINICA3-414.40JUNIORUL SUCEAVA VERDE – LUCEAFARUL SUCEAVA 2-1
DUMINICA1-215.20JUNIORUL SUCEAVA ALB – JUNIOR BOTOSANI 7-0

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Juniors Cup Suceava | Rezultatele din primul weekend"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*