Fotbalistele de la CSU Suceava și-au încheiat aventura în Cupa României

CSU Suceava și-a încheiat aventura în Cupa României la fotbal feminin, după ce a pierdut miercuri, pe stadionul Areni, în fața divizionarei secunde Politehnica Iași, cu scorul de 2-3.

Paraschiva Moțco a marcat ambele goluri ale echipei antrenată de Marcel Irimia în optimile de finală ale competiției.

A fost ultimul meci oficial din acest an pentru fotbalistele de la CSU Suceava, care au încheiat turul Ligii a III-a pe locul 2 în Seria a II-a, la egalitate de puncte cu liderul Chindia Târgoviște.

Arată mai multe

Articole pe aceeași temă

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *