Foresta II Omnia – CSM Bacău: 1-2

Foresta II Omnia a pierdut miercuri dupa-amiaza, pe stadionul Areni, cu scorul de 1-2, in fata celor de la CSM Bacau, in prima mansa a barajului interjudetean al Campionatului National pentru echipele de juniori A1.

Trupa antrenata de Florin Cristescu si Laurentiu Andries a marcat in repriza secunda, prin Bogdan Buterchi, care l-a surprins pe portarul advers cu un sut in vinclu, din marginea careului. Gruparea bacauana a intrat la pauza cu un avantaj de 2-0, dupa doua gafe a defensivei sucevene. Foresta II Omnia: Balba – Tacu, Sorodoc, Bolocan, Popa, Depa, Vatamaniuc, Rata, Scutariu, Bg. Buterchi, Breniuc. Au mai intrat: Maftei, Mandiuc, Buliga si Coltuneac.

Returul este programat sambata, de la ora 17.30, pe stadionul Letea din Bacau.

Arată mai multe

Articole pe aceeași temă

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *