Juniors Cup – ediția de iarnă | Rezultate live

ACS Juniorul Suceava organizează în următoarele trei weekenduri Juniors Cup – ediția de iarnă.

Competiția va reuni la start 70 de echipe din șapte județe: Suceava, Botoșani, Brașov, Bacău, Iași, Bistrița-Năsăud și Vaslui.

Primele meciuri vor avea loc, sâmbătă și duminică, la categoriile 2013 (Balonul USV) și 2015 (Sala Şcolii “Miron Costin” din Burdujeni).

Rezultatele meciurilor vor fi live pe GazetaSV.ro

ZIUAGRUPAORAJOCSCOR
SÂMBĂTĂA12.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – BUCOVINA SUCEAVA 2-0
SÂMBĂTĂB12.40JUNIORUL SUCEAVA VERDE – JUNIOR BOTOȘANI 0-7
SÂMBĂTĂA13.25ȘOMUZ FĂLTICENI – INTER IAȘI 3-0
SÂMBĂTĂB14.05FORESTA FĂLTICENI – UNITED IAȘI 0-9
SÂMBĂTĂC14.50JUNIOR CÂMPULUNG – MAGIC IAȘI 1-10
SÂMBĂTĂC15.30JUNIORUL PORTOCALIU– KIDS TÂMPA BRAȘOV 0-4
SÂMBĂTĂB16.15JUNIOR BOTOȘANI – UNITED IAȘI 4-1
SÂMBĂTĂA16.55JUNIORUL SUCEAVA ALB – INTER IAȘI 9-0
SÂMBĂTĂB17.40JUNIORUL SUCEAVA VERDE – FORESTA FĂLTICENI 5-2
SÂMBĂTĂC18.20JUNIOR CÂMPULUNG – KIDS TÂMPA BRAȘOV 2-5
SÂMBĂTĂC19.05JUNIORUL SUCEAVA PORTOCALIU – MAGIC IAȘI 0-8
SÂMBĂTĂA19.45ȘOMUZ FĂLTICENI – BUCOVINA SUCEAVA 3-6
DUMINICĂB8.00JUNIORUL SUCEAVA VERDE – UNITED IAȘI1-7 
DUMINICĂA8.40ȘOMUZ FĂLTICENI – JUNIORUL SUCEAVA ALB0-4 
DUMINICĂA9.20INTER IAȘI – BUCOVINA SUCEAVA 0-6
DUMINICĂB10.00JUNIIOR BOTOȘANI– FORESTA FĂLTICENI 11-0
DUMINICĂC10.40KIDS TÂMPA BRAȘOV – MAGIC IAȘI 1-11
DUMINICĂC11.20JUNIORUL SV. PORTOCALIU – JUNIOR CÂMPULUNG 1-7
DUMINICĂSEMIF.12.10MAGIC IAȘI – UNITED IAȘI 11-1
DUMINICĂSEMIF.12.50JUNIOR BOTOȘANI – JUNIORUL SUCEAVA (ALB) 1-2
DUMINICĂ11-1213.40INTER IAȘI – FORESTA FĂLTICENI  4-0
DUMINICĂ9-1014.15JUNIORUL SUCEAVA (PORTOCALIU) – JUNIORUL SUCEAVA (VERDE) 2-3
DUMINICA7-814.50ȘOMUZ FĂLTICENI – JUNIOR CÂMPULUNG  3-2
DUMINICĂ5-615.20KIDS TÂMPA BRAȘOV – BUCOVINA SUCEAVA  2-1
DUMINICĂ3-415.50JUNIOR BOTOȘANI – UNITED IAȘI  3-1
DUMINICĂ1-216.30MAGIC IAȘI – JUNIORUL SUCEAVA ALB  6-0
ZIUAGRUPAORAJOCSCOR
SÂMBĂTĂC12.00MAGIC BOYS IAȘI – JUNIORUL SUCEAVA PORTOCALIU 7-0
SÂMBĂTĂA12.40VIITORUL DOROHOI – JUNIOR CÂMPULUNG 7-0
SÂMBĂTĂC13.20JUNIOR BOTOȘANI – VIITORUL VICOV 4-1
SÂMBĂTĂA14.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – FORESTA FALTICENI 8-1
SÂMBĂTĂB14.40JUNIORUL SUCEAVA VERDE – REAL JUNIOR VASLUI 0-4
SÂMBĂTĂB15.20KIDS TÂMPA BRAȘOV – JUNIORUL 2016 0-3
SÂMBĂTĂA16.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – VIITORUL DOROHOI 5-0
SÂMBĂTĂA16.40FORESTA FĂLTICENI – JUNIOR CÂMPULUNG 1-4
SÂMBĂTĂC17.20JUNIOR BOTOȘANI – MAGIC BOYS IAȘI3-3 
SÂMBĂTĂC18.00VIITORUL VICOV – JUNIORUL SUCEAVA PORTOCALIU 6-0
SÂMBĂTĂB18.40JUNIORUL SUCEAVA VERDE – KIDS TÂMPA BRAȘOV 0-5
SÂMBĂTĂB19.20REAL JUNIOR VASLUI – JUNIORUL 2016 2-3
DUMINICĂB8.00JUNIORUL SUCEAVA VERDE – JUNIORUL 2016 0-7
DUMINICĂB8.30REAL JUNIOR VASLUI – KIDS TÂMPA BRAȘOV 3-2
DUMINICĂA9.00FORESTA FĂLTICENI – VIITORUL DOROHOI 0-5
DUMINICĂC9.30JUNIORUL SUCEAVA PORTOCALIU–JUNIOR BOTOȘANI 1-12
DUMINICĂA10.00JUNIORUL SUCEAVA ALB – JUNIOR CÂMPULUNG 9-0
DUMINICĂC10.30VIITORUL VICOV – MAGIC BOYS IAȘI 1-1
DUMINICĂSEMIF.11.20JUNIORUL SUCEAVA (ALB) – VIITORUL DOROHOI  2-0
DUMINICĂSEMIF.11.50JUNIORUL SUCEAVA (2016) – JUNIOR BOTOSANI 1-4
DUMINICĂ11-1212.20FORESTA FALTICENI – JUNIORUL SUCEAVA (PORTOCALIU) 0-5
DUMINICĂ9-1012.50JUNIORUL SUCEAVA (VERDE) – JUNIOR CAMPULUNG 2-3
DUMINICĂ7-813.30KIDS TAMPA BRASOV – VIITORUL VICOV 1-3
DUMINICĂ5-614.10REAL JUNIOR VASLUI – MAGIC BOYS IAȘI 3-2
DUMINICĂ3-414.50VIITORUL DOROHOI   –  JUNIORUL SUCEAVA (2016) 2-4
DUMINICĂ1-215.30JUNIORUL SUCEAVA (ALB) – JUNIOR BOTOȘANI  1-2
Arată mai multe

Articole pe aceeași temă

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *