
Cetatea și-a întărit atacul cu Alexandru Savin
Cetatea și-a întărit compartimentul ofensiv cu Alexandru Savin, un atacant în vârstă de 20 de ani venit de la Șomuz Fălticeni.
“Mă bucur foarte mult că fac parte din acest nou proiect Cetatea, mai ales că sunt sucevean. Îmi doresc să joc cu stadionul plin și să marchez cât mai multe golurile. Am venit cu inima”, a spus Savin.
Alexandru Savin este al doilea transfer realizat în această vară de gruparea de pe Areni după cel al mijlocașului Cosmin Tucaliuc (CSM Reșița).









