A murit jurnalistul Cristian Pâslariu

Doliu in lumea sportului sucevean. Vineri dimineata jurnalistul Cristian Paslariu a incetat din viata, la varsta de 47 de ani, din cauza unei boli incurabile. Corpul neinsufletit va fi depus astazi, in jurul orei 16:00, la Capela Cimitirului Pacea Nou, iar inmormantarea va avea loc luni, de la ora 12:00.

Cristian Paslariu si-a inceput activitatea in mass-media in anii ’90 la televiziunea locala STV ca operator imagine. Ulterior, Cristi s-a ocupat de rubrica de sport la Antena 1 Suceava si Plus TV. In ultimii ani a fost si crainic pe stadionul „Areni” si in sala LPS.

GazetaSV transmite condoleante familiei si prietenilor!

Arată mai multe

Articole pe aceeași temă

2 Comentarii

  1. am fost colegi 8 ani….a fost un OM DEOSEBIT…n-am reusit sa ma cert cu el niciodata…..cuvintele sint de prisos…..mai devereme sau mai tirziu vom filma din nou impreuna….DUMNEZEU SA-L IERTE!….

  2. Cristi ai fost si ai ramas un om remarcabil din toate punctele de vedere. Imi pare nespus de rau ca nu am reusit sa te mai vad odata in viata. Dumnezeu sa l ierte si sa l odihneasca in pace.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *