VIDEO| Golurile etapei a 18-a din Liga a 4-a

Ne-am fi dorit ca şi în această săptămână să vă oferim imagini VIDEO cu cât mai multe goluri marcate în Liga a 4-a Inter Conti! Din păcate, dintre cele cinci meciuri disputate în ultima etapă, am avut la dispoziţie doar înregistrarea unuia singur: Şomuz Fălticeni – Viitorul Liteni: 2-1.

Jucătorul gazdelor Codruţ Gliz a deschis scorul, în minutul 4, cu o excecuţie care candidează la titlul de golul sezonului. Iulian Ionesi a dublat avantajul fălticenenilor în minutul 25, iar Petru Scutelnicu a punctat pentru 2-1 în prelungirile primei reprize, stabilind totodată şi scorul final. GazetaSV.ro şi Asociaţia Judeţeană de Fotbal Suceava vă urează VIZIONARE PLĂCUTĂ!