VIDEO| Bucovina Pojorâta – Rapid Suceava: 1-1

Vezi rezumatul VIDEO si declaratii dupa Bucovina Pojorata – Rapid Suceava: 1-1! Gazdele au deschis scorul in minutul 41, prin Rus, iar golul oaspetilor a fost marcat in minutul 80 de Golofca. Partida a contat pentru etapa a 15-a din esalonul secund.

Final de meci…jucatorii Rapidului intra in conflict cu galeria…

15 Comentarii

1. Afara cu negru de la rapid! Un sincer bravo galeriei! Tot stadionul ar trebui sa strige DemisiaTed! Si afara negru ferariu sava onciu! !! Poate vad imaginele cu negru injurand cei din conducerea rapidului si vor lua masuri! Asteptam excluderea lui negru din lotul rapidului !:-!!

2. Cat de jegos sa fii negrule sa faci ce ai facut la finalul meciului ??? Nu, nu stai linistit ca nu astept niciun raspuns. Raspunsul mi-l dau singur: ESTI CEL MAI JEGOS !!!

3. Negrule , lasa-ne tata ! Esti petarda ! Sper ca la urmatorul meci sa fii huiduit de tot stadionul pentru fiecare atingere de minge.

4. SUNT TOTAL DE ACORD CU SCHIMBAREA ANTRENORULUI.DAR FARA BANI NU VINE NIMENI LA SUCEAVA.NE MAI TREBUIE SI DOI JUCATORI,UN MIJLOCAS SI UN ATACANT CA MARIUS MATEI(LA BRASOV A MARCAT JUMATATE DIN GOLURILE ECHIPEI).

5. Cred ca Rapidul n-a vrut sa castige la Pojorata-firesc,de altfel!-doar ca n-au stiut toti jucatorii…Mircea Negru a avut un motiv temeinic daca a reactionat asa.El e un baiat bine crescut si educat.Cautati MOTIVUL si apoi injurati-l!Cat despre ted,ce sa mai vorbim..E orice in afara de antrenor de fotbal.Solutii cu …bani se gasesc:Linkar,Gache,Sdrobis,Cristi Popovici…Dar si…fara bani:Seme si Balan supervizati de Cristescu sau de Caldarus…Oricum,DAR FOSTI FOTBALISTI!Apropos,unde,cand si cat a jucat acest ted?In ´84 nu era nici la juniorii Rapidului antrenati atunci de Florin Alexandru.Ii stie macar pe Iurie Itco,Carol Segal sau Sopon?Sunt rapidist din 83,ii stiu pe toti,dar pe asta si pe Clem,NU!!!Comisare,fa curat!