Vezi loturile echipelor!

Cupa Cartierelor pune in miscare peste 300 de practicanti ai fotbalului, cu varste cuprinse intre 15 si 43 de ani. GazetaSV.ro va prezinta loturile celor 35 de echipe inscrise la cea de-a treia editie a competitiei.

Grupa A:

Funny People Marasesti: Alexandru Costec, Iulian Holubiac, Andrei Ifrim (cpt), Tudor Melinte, Vasilica Sulea, Ovidiu Lauric, Marius Moldovanu, Alexandru Ifrim, Gabriel Cimbru, Ionut Bolohan.

Sportul Marasesti: Serban Sadoveac, Marian Gavrilescu, Ovidiu Gavrilescu, Constantin Gavrilescu (cpt), Andrei Bondar, Ciprian Boanta, Catalin Melter, Alexandru Cojocariu, Ionut Gretcan, Marius Lacatusu.

Grupa B:

Fc Gara Itcani: Costel Strugariu, Costel Poenaru, Stefan Popescu, Bogdan Lommer, Albert Horvat, Gabriel Simirad, Mihai Simirad (cpt), Daniel Przebilski.

Adistal Itcani: Valentin Popa, Adrian Costeniuc (cpt), Gheorghe Musteata, Cristian Tudoreanu, Ioan Sofian, Marius Romaniuc, Constantin Teodor, Iulian Filip, Catalin Stamate, Adrian Ciocan.

Young Boys Itcani: Emanuel Burlea (cpt), Adrian Ignea, Ionut Suru, Alexandru Rusu, Cosmin Rosca, Cristi Sugean, Stefan Dascalasu.

Grupa C:

Power Zamca: Nicu Bardan, Danut Lefnic (cpt), Adrian Bondari, Ionica Tudosi, Vasile Bonteanu, Bogdan Adumitroaiei, Marius Nita, Adrian Ujeniuc, Gabriel Pintilie, Andrei Savinescu.

Young Boys Zamca: Lucian Hodoroaba (cpt), Marian Cojocariu, Andrei Soiman, Silviu Olariu, Nicolae Balau, Andi Tabarcea.

Club Zamca: Eduard Klusca (cpt), Bogdan Ionica, Ionut Pascar, Nicolai Vartenic, Alexandru Domunco, Ciprian Calin.

Grupa D:

United Zamca: Ionut Bondari, Florin Ujeniuc, Ionut Miron, Adrian Botusan (cpt), Bogdan Ujeniuc, Ovidiu Lefnic, Ionut Ostafe, Catalin Tautianu, Catalin Sfeclis, Adrian Vornicu.

Usv George Enescu: Gabriel Cucu, Radu Timofuciuc, Adrian Cazacu, Alexandru Sanduleac, Alexandru Moruz (cpt), Gabriel Cazac, Alexandru Condurache, Catalin Sabie.

Kamer George Enescu: Catalin Pascal, Cristian Spatar, Cristian Hrimiuc, Ionut Plamada (cpt), Stefan Liutec, Victor Romascan, Lucian Turturean, Vasile Puscasu, Gheorghe Ignat, Cristian Braescu.

Grupa E:

Prometeu George Enescu: Lucian Bejenariu, Paul Antochi (cpt), Adrian Ungureanu, Nicolae Lazar, Liviu Ursaciuc, Petre Razlog, Robert Irimia, Catalin Traci, Gheorghe Gagiu, Alexandru Afloarei.

Curcubeu George Enescu: Mihai Boicu (cpt), Bogdan Boicu, Ionut Ioancea, Bogdan Gitman, Adrian Gavriliuc, Dinu Zara, Eugen Goras, Ovidiu Goras, Alexandru Araboaei, Horatiu Ariciuc.

Tunarii George Enescu: Cristian Bilt (cpt), Iulian Boghean, Marius Buta, Sebastian Andronic, Ionut Onciul, Costin Onciul, Mihai Buliga, Catalin Cruti.

Grupa F:

Extraterestrii Obcini: Alexandru Georgescu, Robert Sroder, Lucian Dodan, Ciprian Holban (cpt), Marian Pascariu, Samuel Bucaciuc, Cosmin Dragomir, Andrei Holca.

Fc Obcini: Andrei Pascal, Ionut Pastrav (cpt), Marius Gavriliuc, Dragos Duman, Petrut Ioan, Vlad Tugui, Alexandru Ruxandari, Vlad Nutu, Lucian Cutas, Gabriel Sarcinshi.

LiraFlor Obcini: Alexandru Paval, Marian Serban (cpt), Marius Rotari, Ionut Naharneac, Bogdan Dambu, Constantin Puscasu, Cristian Sbiera, Gabriel Belciug, Bogdan Ciotina, Mihai Gurita.

Grupa G:

Cosmo Obcini: Gabriel Istrate, Ionut Tiprigan, Ionut Marciuc (cpt), Marius Fodor, Stefan Craiu, Iulian Hutanu, Costel Rusu, Alin Dartu, Razvan Gavriloaia, Olivian Brandis.

Bad Boys Obcini: Dorin Semeniuc, Costel Apatie, Ciprian Tanase, Ionut Covalciuc, Tiberiu Masiuc, Adrian Pastru, Andrei Iftimia, Alexandru Stanciu, Florin Helbert, Costantin Bolohan.

Danalis Burdujeni: Cosmin Chelaru, Sergiu Corban (cpt), Alin Cozariuc, Marius Pascanut, Razvan Breniuc, Tudor Zaremba, Alexandru Ghiviziu, Radu Tomescu.

Grupa H:

Fru Burdujeni: Dumitru Negrea, Adrian Ciotu, Adrian Carja, Emanuel Panzariu, Bogdan Crupenschi, Cosmin Haidau (cpt), Adrian Cobzariu, Cosmin Rusu, Viorel Cimpoies.

Galactic Burdujeni: Bogdan Pamparau (cpt), Marius Olaeriu, Ovidiu Serediuc, Valentin Vrajitoru, Nicusor Mandrila, Silviu Olariu, Adi Olaeriu, Ciprian Maxim

Premio Burdujeni: Alin Tugui, Bogdan Buzuleac, Vasile Hutanu, Iulian Isac, Cornel Pintea, Valentin Spac, Ioan Simioniuc, Marius Cazan, Sergiu Mihliuc, Cristian Gheorghe.

Grupa I:

Juventus Burdujeni: Marian Honceriu, Nicu Azaharioaei (cpt), Liviu Boca, Tudor Havristiuc, Razvan Matei, Iulian Rotaru, Alin Marcu, Nicolae Gliga, Iuri Masliuc.

Vestul Salbatic Burdujeni: Vlad Havristiuc, Corneliu Cernisov, Paul Spoiala (cpt), Cristian Tiron, Catalin Tunea, Alex Istrate, Ionut Cailean, Marius Stanciu, Daniel Miron.

Torino Burdujeni: Sergiu Ursu, Andrei Iacob(cpt), Georgel Iacob, Alexandru Ailincai, Alin Neamtu, Alexandru Viu, Adrian Gemanar, Dan Curic, Tudor Pavlenco.

Grupa J:

Rangers Bursujeni: Daniel Boca, Cezar Munteanu (cpt), Sebastian Aciocanesei, Alexandru Mihuta, Mihai Grigoras, Mihai Lasoc, Dantes Balanica, Eduard Hrebenciuc, George Turculet, Marian Botezatu.

Spartanii Burdujeni: Sergiu Florescu, Andrei Ionitescu (cpt), Bogdan Bidalah, Sorin Gorcea, Constantin Iftimovici, Catalin Livitchi, Decebal Savu, Ionut Maniliuc, Bogdan Ionescu, Claudiu Neamtu.

ConBucovina Burdujeni: Ovidiu Livinschi, Florin Apetri, Daniel Cazacu(cpt), Marian Ungureanu, Vlad Murariu, Liviu Luca, Bogdan Pantea, Claudiu Sevaciuc, Liviu Oniu, Mircea Negru.

Grupa K:

Champs Burdujeni: Dumitru Floristean, Cezar Mandiuc (cpt), Alexandru Chitescu, Alexndru Straton, Cristian Berari, Eduard Caieriu, Alexandru Virvarei, Sebastian Avramia.

Gse Burdujeni: Alexandru Nemesniciuc, Dragos Parasca (cpt), Bogdan Lupu, Andrei Junca, Florentin Hutanu, Alexandru Protiuc.

Tiki Taka Burdujeni: Andrei Giurca, Marius Coroama, Ionut Vitel (cpt), Silviu Ignat, Andrei Ciurla, Bogdan Hutanu, Alexandru Nastase, Catalin Golofca.

Grupa L:

Dream Team Burdujeni: Costel Ciornei, Costel Patrascanu (cpt), Costel Placinta, Liviu Breaban, Constantin Moncea, Petrica Sasu, Nicolae Lacatus, Sergiu Gradinaru.

Railex Burdujeni: Danut Tipa, Daniel Haraga (cpt), Florin Haraga, Marius Macovei, Viorel Stan, Costica Sidoriac, Sorin Nicoara, Ovidiu Bosancu, Cornel Cainari, Ovidiu Boscu.

Fair-Play Burdujeni: Andrei Sandru, Vlad Moloci, Bogdan Rebenciuc (cpt), Tiberiu Dascalu, Catalin Doroftei, Cristi Cirlan, Catalin Birgoan, George Cazacu .

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Vezi loturile echipelor!"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*