Vezi loturile echipelor!

Cea de-a patra editie a Cupei Cartierelor va pune in miscare aproape 300 de practicanti ai fotbalului. www.GazetaSV.ro va prezinta loturile celor 32 de echipe inscrise la editia din acest an a competitiei.

Temerarii Marasesti: Andrei Ifrim (cpt), Tudor Melinte, Florin Pascaru, Tudor Istratoaie, Gabriel Cimbru, Ionut Titiene, Cosmin Gheorghian, Andrei Antoniu, Paul Catana, Iulian Hulubiac.

Sportul Marasesti: Catalin Melter (cpt), Marian Gavrilescu, Ciprian Boanta, Florin Vezeteu, Marius Lacatusu, Andrei Avasiloaie, Ovidiu Gavrilescu, Ionut Gretcan.

Grupa A:

Adistal Itcani: Adrian Costeniuc (cpt), Mircea Vezeteu, Ioan Sofian, Constantin Teodor, Valentin Popa, Remus Niculae, Catalin Tautianu, Petru Turineac, Alexandru Niculae, Adrian Prepelita.

Non Stop Itcani: Alexandru Rusu (cpt), Emanuel Burlea, Gabriel Simirad, Emanuel Balan, Nicolae Ferar, Daniel Przebilski, Andrei Paval, Calin Bondol.

Abhram Itcani: Mihai Simirad (cpt), Cosmin Rosca, Stefan Popescu, Ilie Panzariu, Andrei Senciuc, Mihai Axinte, Alexandru Sava, Ionut Nichitean, Gheorghe Panzariu.

Grupa B:

Shadow’s George Enescu: Ciprian Holban (cpt), Samuel Boghean, Bogdan Ujeniuc, Paul Ujeniuc, Marian Pascariu, Alexandru Cojan, Mihai Romascan.

InterRegio Obcini: Sergiu Iliuta (cpt), Mihai Budeanu, Alexandru Nistor, Andrei Michitei, Silviu Iftode, Dragos Jilavu, Florin Posastiuc, Alexandru Coresciuc.

Grupa C:

A.C.A.B. Obcini: Alexandru Costec (cpt), Mihai Lupu, Valentin Negruti, Ovidiu Lauric, Robert Ionese, Vasilica Sulea, Adrian Breniuc, Bogdan Apavaloae.

Inter Obcini: Ionut Pastrav (cpt), Marius Strugariu, Gabriel Sarcinschi, Adrian Buta, Daniel Munteanu, Cristian Munteanu, Catalin Golofca, Dorin Semeniuc, Andrei Bijec, Victor Romascan.

Parbriz Center Obcini: Catalin Aolaritei (cpt), Andrei Duman, Iulian Gorbanescu, Lucian Cutas, Dragos Duman, Andrei Pascal, Cezar Munteanu, Ionut Jalba, Vasile Reut, Ionel Rotaru.

Dakay Obcini: Bogdan Trandafir (cpt), Adrian Gavriliuc, Florin Alexiuc, Iulian Apetrei, Dinu Zara, Bogdan Gitman, Andrei Vornicu, Ionut Schipor.

Grupa D:

NewGen Burdujeni: Dantes Balanica (cpt), Andrei Abeni, Catalin Solcan, Catalin Cruti, Bogdan Tacu, Alin Neamtu, Cristian Iusca, Alexandru Viu.

Usv Burdujeni: Adrian Cobzariu (cpt), Liviu Teodorescu, Radu Prelipcean, Andrei Iacob, Iulian Iacob, Bogdan Iftimie, Alexandru Burduja, Andrei Boureanu, Andrei Oniceanu (?).

Young Boys Burdujeni: Robert Acatrinei (cpt), Flavius Munteanu, Catalin Balan, Ciprian Acatrinei, Lazar Nechita, Bogdan Cornea, Nicu Bondar.

Galactic Burdujeni: Bogdan Pamparau (cpt), Marius Olaeriu, Ovidiu Serediuc, Andrei Anghelinei, Lucian Blaga, Florin Mutu, Catalin David, Silviu Olariu, Ady Olaieriu, Ciprian Maxim.

Grupa E:

Zamca Team: Andrei Fedorovici (cpt), Florin Muntean, Stefan Amanaloaei, Lucian Placinta, Andrei Cerlinca, Ionut Suru, Bogdan Rotar.

Cetatea Zamca: Cristian Bilt (cpt), Costin Onciul, Vasile Ghidec, Alexandru Gemeniuc, Nicolai Varteniuc, Sebastian Andronic, Ionica Tudose.

Young Boys Zamca: Lucian Hodoroaba (cpt), Andi Tabarcea, Marian Cojocariu, Silviu Olariu, Evelin Balau, Gheorghe Hodoroaba, Andrei Soiman.

All Stars Zamca: Adrian Botusan (cpt), Adrian Vornicu, Alex Tibichi, Toader Cucos, Alex Andrici, Claudiu Cindrea, Calin Matei, Ciprian Hatnean, Bogdan Dumistraciuc.

Grupa F:

Ibo Team Burdujeni: Viorel Cimpoies (cpt), Alexandru Zimbru, Vasile Cimpoies, Andrei Shaghin, Bogdan Bociu, Bogdan Gaina, Florin Rusu.

Soimii Burdujeni: Andrei Buziuc (cpt), Liviu Ostrovan, Alexandru Ostrovan, Emanuel Ostrovan, Alexandru Turcanu, Ionut Iavni, Vasile Munteanu.

Betty Ice Burdujeni: Costica Sidoriac (cpt), Stefan Craiu, Liviu Luca, Bogdan Tarnovan, Costantin Carlan, Ciprian Grigorean, Daniel Miron, Marius Carcea, Ovidiu Livinschi, Andrei Munteanu.

Oscar Cafe Burdujeni: Sergiu Rotari (cpt), Cozmin Chelaru, Alexandru Tauciuc, Bogdan Ailiesei, Constantin Ostafe, Bogdan Crupenschi, Catalin Neamtu, Bogdan Ghiuta, Ionut Policiuc, Ionut Oniceanu.

Grupa G:

Fc Cioflingarii Burdujeni: Eduard Hrebenciuc (cpt), Alexandru Tocariu, Sebastian Aciocanesei, Adrian Colesniuc, Alexandru Botezatu, Daniel Boca, Ionut Mihai, Alin Mihuta, Alin Tanta.

Adital Burdujeni: Florin Turineac (cpt), Dumitru Negrea, Alexandru Grigoras, Cosmin Haidau, Viorel Aparaschivei, Cristian Hrituc, Iulian Hutanu, Nicu Lacatus, Tibi Neamtu, Lucian Seniuc.

Dim Construct Burdujeni: Ioan Cailean (cpt), Ionut Vitel, Eduard Caeriu, Marius Mita, Lucian Turturean, Lucian Schipor, Marcu Schipor, Vlad Havristiuc, Adi Ghitu, Ionut Sarbu.

Liraflor Obcini: Marian Serban (cpt), Dorel Bernard, Marius Rotari, Alexandru Paval, Silviu Sindilariu, Daniel Cuciureanu, Cosmin Grigoras, Vasile Sofian, Marius Gavriliuc, Cristian Sbiera.

Grupa H:

Avastar George Enescu: Victor Anton (cpt), Emilian Moncea, Iulian Matachi, Mihai Ciubotaru, Tomita Onisii, Catalin Holca, Ovidiu Vornicu, Petru Scutelnicu, Denis Maranda, Raducu Poenaru.

Topgeosys George Enescu: Paul Antochi (cpt), Lucian Bejenariu, Robert Irimia, Nicolae Lazar, Petre Razlog, Vlad Razlog, Vlad Reut, Ilie Sveduneac, Ionut Tampescu, Liviu Ursaciuc.

Fc Piatra Mica George Enescu: Ionut Bucaciuc (cpt), Alin Goras, Adrian Baitan, Costel Ciofu, Catalin Stamate, Ciprian Radasanu, Gabriel Clim, Valy Gramada, Lucian Burlacu, Bogdan Georgescu.

Athletic George Enescu: Adrian Iuga (cpt), Abel Pauliuc, Bogdan Serban, Catalin Aioanei, Andrei Boiciuc, Victor Solcan, Andrei Vararu, Robert Serban, Alex Hatnean.

Railex Burdujeni: Ovidiu Bosancu (cpt), Danut Tipa, Sergiu Corban, Radu Tomescu, Vlad Murariu, Viorel Stan, Alexandru Cardei, Iulian Ionesi, Andrei Aileni, Daniel Cazacu.

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Vezi loturile echipelor!"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*