Tragerea la sorţi, programată mâine

Quartz Café va găzdui mâine seară, cu incepere de la orele 20.00, tragerea la sorţi a grupelor Cupei Cartierelor, organizatorii mizând la acest eveniment pe prezenţa căpitanilor tuturor celor 16 echipe calificate in faza finală.

Urnele vor conţine numele urmatoarelor formaţii: NTS Burdujeni, Galacticii Burdujeni, Talent Burdujeni, Silent Team George Enescu, Frame George Enescu, Manchester Mărăşeşti, EC Mărăşeşti, Cetatea Zamca, Power Zamca, FRU Obcini, Power Obcini, Victoria Areni, Ultras Areni, Inter Iţcani, CFR Iţcani şi Cristal Centru.

Formaţiile extrase din urne vor fi asezate pe tabloul grupelor dupa cum urmeaza:

Grupa A

1. Burdujeni I
2. Iţcani I
3. Cristal Centru
4. Areni II

Grupa B
1. Zamca I
2. Mărăşeşti I
3. George Enescu I
4. Obcini I

Grupa C
1. Areni I
2. George Enescu II
3. Iţcani II
4. Burdujeni II

Grupa D
1. Obcini II
2. Burdujeni III
3. Mărăşesti II
4. Zamca II

Programul jocurilor:

Sambata, 4 aprilie

ora 9.00 : Burdujeni I – Areni II
ora 9.30 : Itcani I – Cristal Centru
ora 10.00 : Zamca I – Obcini II
ora 10.30 : Mărăşesti I – George Enescu I
ora 11.00 : Areni I – Burdujeni II
ora 11.30 : George Enescu II – Itcani II
ora 12.00 : Obcini I – Zamca II
ora 12.30 : Burdujeni III – Mărăşeşti II
ora 13.00 : Cristal Centru – Burdujeni I
ora 13.30 : Areni II – Iţcani I
ora 14.00 : George Enescu I – Zamca I
ora 14.30 : Obcini II – Mărăşesti I
ora 15.00 : Iţcani II – Areni I
ora 15.30 : Burdujeni II – George Enescu II
ora 16.00 : Mărăşeşti II – Obcini I
ora 16.30 : Zamca II – Burdujeni III
ora 17.00 : Iţcani I – Burdujeni I
ora 17.30 : Cristal Centru – Areni II
ora 18.00 : Mărăşeşti I – Zamca I
ora 18.30 : George Enescu I – Obcini II
ora 19.00 : George Enescu II – Areni I
ora 19.30 : Iţcani II – Burdujeni II
ora 20.00 : Burdujeni III – Obcini I
ora 20.30 : Mărăşesti II – Zamca II

Duminică, 5 aprilie

Sferturile de finală
ora 12.00 – Sfert 1 : Locul 1A – Locul 2C
ora 12.50 – Sfert 2 : Locul 1C – Locul 2A
ora 13.40 – Sfert 3 : Locul 1D – Locul 2B
ora 14.30 – Sfert 4 : Locul 1B – Locul 2D

Semifinale
ora 15.20 – Semifinală 1: Câştigătoare sfert 1 – Câştigătoare sfert 3
ora 16.10 – Semifinală 2: Câştigătoare sfert 2 – Câştigătoare sfert 4

Finala mică
ora 17.00 – Invinsă semifinală 1 – Invinsă semifinală 2

Finala mare
ora 18.00 – Câştigătoare semifinală 1 – Câştigătoare semifinală 2

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Tragerea la sorţi, programată mâine"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*