S-au stabilit preliminariile !

Quartz Café a găzduit aseară tragerea la sorţi a preliminarilor Cupei Cartierelor. Desfăşurat in prezenţa reprezentaţilor sitelui gazetasv.ro, evenimentul a adunat in incinta Iulius Mall căpitani sau delegaţi de la 42 din cele 44 de echipe inscrise in competiţie. Faza inaugurala a intrecerii va cuprinde 38 de partide, ce se vor desfaşura pe parcursul acestui weekend, pe terenul de la Quartz Sport, după următorul program:

Cartierul GEORGE ENESCU
meciul 1: 27 martie ora 17:00:
FRAME
FULGERUL
meciul 2: 27 martie ora 17:30:
JUPITER
CAREU
meciul 3: 27 martie ora 18:00:
castigatoarea din MECIUL 1
SILENTTEAM
meciul 4: 27 martie ora 18:30:
SILENTTEAM
castigatoarea din MECIUL 2
meciul 5: 27 martie ora 19:00:
castigatoarea din MECIUL 2
castigatoarea din MECIUL 1
se califica pe tabloul principal:
PRIMA echipa cu cele mai multe puncte stranse in meciurile 3, 4 si 5 A DOUA echipa cu cele mai multe puncte stranse in meciurile 3, 4 si 5

Cartierul MARASESTI
meciul 1: 27 martie ora 19:30:
JUNIORII
MANCHESTER
meciul 2: 27 martie ora 20:00:
MANCHESTER
EC
meciul 3: 27 martie ora 20:30:
EC
JUNIORII
se califica pe tabloul principal:
PRIMA echipa cu cele mai multe puncte stranse in meciurile 1, 2 si 3 A DOUA echipa cu cele mai multe puncte stranse in meciurile 1, 2 si 3

Cartierul BURDUJENI
meciul 1: 28 martie ora 14:00:
REAL
AEK
meciul 2: 28 martie ora 14:30:
FDCAM
GLADIATORII
meciul 3: 28 martie ora 15:00:
FOREX
CAVALERII
meciul 4: 28 martie ora 15:30:
JUVENTUS
GALACTICII
meciul 5: 28 martie ora 16:00:
STREETSOCCER
GIRONDINS
meciul 6: 28 martie ora 16:30:
CINEMA
ENERGY
meciul 7: 28 martie ora 17:00:
FIGHTERS
NTS
meciul 8: 28 martie ora 17:30:
castigatoarea din MECIUL 1
TALENT
meciul 9: 28 martie ora 18:00:
castigatoarea din MECIUL 2
castigatoarea din MECIUL 7
meciul 10: 28 martie ora 18:30:
castigatoarea din MECIUL 3
castigatoarea din MECIUL 6
meciul 11: 28 martie ora 19:00:
castigatoarea din MECIUL 4
castigatoarea din MECIUL 5
meciul 12: 28 martie ora 19:30:
castigatoarea din MECIUL 8
castigatoarea din MECIUL 11
meciul 13: 28 martie ora 20:00:
castigatoarea din MECIUL 9
castigatoarea din MECIUL 10
meciul 14: 28 martie ora 20:30:
invinsa din MECIUL 12
invinsa din MECIUL 13
se califica pe tabloul principal:
INVINGATOAREA DIN MECIUL 12 INVINGATOAREA DIN MECIUL 13 INVINGATOAREA DIN MECIUL 14

Cartierul ZAMCA
meciul 1: 29 martie ora 09:00:
POWER
JUNIORII
meciul 2: 29 martie ora 09:30:
YOUNGBOYS
CETATEA
meciul 3: 29 martie ora 10:00:
castigatoarea din MECIUL 1
FORZA
meciul 4: 29 martie ora 10:30:
FORZA
castigatoarea din MECIUL 2
meciul 5: 29 martie ora 11:00:
castigatoarea din MECIUL 2
castigatoarea din MECIUL 1
se califica pe tabloul principal:
PRIMA echipa cu cele mai multe puncte stranse in meciurile 3, 4 si 5 A DOUA echipa cu cele mai multe puncte stranse in meciurile 3, 4 si 5

Cartierul OBCINI
meciul 1: 29 martie ora 11:30:
POWER
AS
meciul 2: 29 martie ora 12:00:
CRAZY
SOCCERBOYS
meciul 3: 29 martie ora 12:30:
CIOCARLIA
PROGRESUL
meciul 4: 29 martie ora 13:00:
ATHLETIC
INTER
meciul 5: 29 martie ora 13:30:
FRU
UNITED
meciul 6: 29 martie ora 14:00:
castigatoarea din MECIUL 1
REAL
meciul 7: 29 martie ora 14:30:
castigatoarea din MECIUL 2
castigatoarea din MECIUL 5
meciul 8: 29 martie ora 15:00:
castigatoarea din MECIUL 3
castigatoarea din MECIUL 4
meciul 9: 29 martie ora 15:30:
castigatoarea din MECIUL 6
castigatoarea din MECIUL 7
meciul 10: 29 martie ora 16:00:
castigatoarea din MECIUL 7
castigatoarea din MECIUL 8
meciul 11: 29 martie ora 16:30:
castigatoarea din MECIUL 8
castigatoarea din MECIUL 6
se califica pe tabloul principal:
PRIMA echipa cu cele mai multe puncte stranse in meciurile 9, 10 si 11 A DOUA echipa cu cele mai multe puncte stranse in meciurile 9, 10 si 11

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "S-au stabilit preliminariile !"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*