S-au stabilit grupele

Sorţii au decis. Talent Burdujeni– Victoria Areni este meciul de deschidere al turneului final din cadrul Cupei Cartierelor la fotbal. Faza grupelor se va desfăşura sâmbătă, in intervalul orar 9-21, pe terenul Quartz Café din incinta Iulius Mall, primele două clasate în fiecare grupă urmând să obţină calificarea în sferturile de finală ale competiţiei.

Grupa A
1. Talent Burdujeni
2. CFR Iţcani
3. Cristal Centru
4. Victoria Areni
Grupa B
1. Power Zamca
2. EC Mărăşeşti
3. SilentTeam G. Enescu
4. Power Obcini
Grupa C
1. Ultras Areni
2. Frame G. Enescu
3. Inter Iţcani
4. NTS Burdujeni
Grupa D
1. FRU Obcini
2. Galacticii Burdujeni
3. Manchester Mărăşesti
4. Cetatea Zamca

PROGRAMUL JOCURILOR:
Sambata, 4 aprilie

ora 9.00 : Talent Burdujeni – Victoria Areni
ora 9.30 : CFR Iţcani – Cristal Centru
ora 10.00 : Power Zamca – Power Obcini
ora 10.30 : EC Mărăşeşti – SilentTeam George Enescu
ora 11.00 : Ultras Areni – NTS Burdujeni
ora 11.30 : Frame George Enescu – Inter Iţcani
ora 12.00 : FRU Obcini – Cetatea Zamca
ora 12.30 : Galacticii Burdujeni – Manchester Mărăşesti

ora 13.00 : Cristal Centru – Talent Burdujeni
ora 13.30 : Victoria Areni – CFR Iţcani
ora 14.00 : SilentTeam George Enescu – Power Zamca
ora 14.30 : Power Obcini – EC Mărăşeşti
ora 15.00 : Inter Iţcani – Ultras Areni
ora 15.30 : NTS Burdujeni – Frame George Enescu
ora 16.00 : Manchester Mărăşesti – FRU Obcini
ora 16.30 : Cetatea Zamca – Galacticii Burdujeni

ora 17.00 : CFR Iţcani – Talent Burdujeni
ora 17.30 : Cristal Centru – Victoria Areni
ora 18.00 : EC Mărăşeşti – Power Zamca
ora 18.30 : Silent Team George Enescu – Power Obcini
ora 19.00 : Frame George Enescu – Ultras Areni
ora 19.30 : Inter Iţcani – NTS Burdujeni
ora 20.00 : Galacticii Burdujeni – FRU Obcini
ora 20.30 : Manchester Mărăşesti – Cetatea Zamca

Duminică, 5 aprilie

Sferturile de finală
ora 12.00 – Sfert 1 : Locul 1A – Locul 2C
ora 12.50 – Sfert 2 : Locul 1C – Locul 2A
ora 13.40 – Sfert 3 : Locul 1D – Locul 2B
ora 14.30 – Sfert 4 : Locul 1B – Locul 2D
Semifinale
ora 15.20 – Semifinală 1 : Câştigătoare sfert 1 – Câştigătoare sfert 3
ora 16.10 – Semifinală 2 : Câştigătoare sfert 2 – Câştigătoare sfert 4

Finala mică
ora 17.00 – Invinsă semifinală 1 – Invinsă semifinală 2

FINALA MARE
ora 18.00 – Câştigătoare semifinală 1 – Câştigătoare semifinală 2

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "S-au stabilit grupele"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*