Rezultatele de marţi

Revine si-a trecut in cont a patra victorie consecutiva in actualul sezon al Campionatului Municipal de minifotbal, dupa ce s-a impus marti seara, cu scorul de 4-1, in fata celor de la Ritmic, intr-o restanta din cadrul primei etape. Trupa condusa de Iliuta Trandafir si-a asigurat cele trei puncte prin golurile marcate de D. Cazacu, Munteanu, Breniuc si A. Neamtu. De partea cealalta, cu Georgescu in mare forma in poarta, echipa lui Alexandru Sendria a rezistat doar in prima repriza, intrand la pauza la egalitate, 1-1, gratie unui gol marcat de Gabi Placinta.

In celalalt meci de marti, disputat pe o ploaie torentiala, Euro Express Full a reusit a treia victorie, dupa ce a trecut, cu scorul de 10-3, de cei de la Auchan. “Alb-albastrii” au inscris prin Cora (5), Ghiuta (2), Cuciureanu, M. Serban si Carlan, pierzatorii reducand din diferenta prin Saghiu, Babiuc si un autogol advers.