Rezultate – faza grupelor

Cea de-a cincea editie a Cupei Mos Craciun la fotbal debuteaza in aceasta dupa amiaza cu meciurile primei etape din faza grupelor. Ramai pe GazetaSV.ro pentru a afla rezultatele inregistrate in prima zi a turneului. Jocurile de la categoriile 2000 si 2001 se disputa la Universitate, iar cele de la categoriile 2002 si 2003 la Lps.

Categoria “2000”:

Grupa A:
Dante Botosani
Sporting Suceava
Lps Suceava
Csm Pascani

Vineri:
Dante Botosani – Lps Suceava: 6-0
Sporting Suceava – Csm Pascani: 1-0
Sambata:
Lps Suceava – Csm Pascani: 0-10
Dante Botosani – Sporting Suceava: 4-1
Dante Botosani – Csm Pascani: 4-1
Sporting Suceava – Lps Suceava: 6-0

Grupa B:
Bucovina Scheia
Css Botosani
Lps Piatra Neamt
As “Casuba & Galusca”

Vineri:
Bucovina Scheia – Lps Piatra Neamt: 5-1
Css Botosani – As “Casuba & Galusca”: 8-0
Sambata:
Lps Piatra Neamt – As “Casuba & Galusca”: 4-1
Bucovina Scheia – Css Botosani: 1-4
Css Botosani – Lps Piatra Neamt: 1-3

Grupa C:
Sport Style Suceava
Politehnica Iasi
Fc Odorheiul Secuiesc
Cn “Nicu Gane” Falticeni

Vineri:
Sport Style Suceava – Fc Odorheiul Secuiesc: 0-4
Cn “Nicu Gane” Falticeni – Politehnica Iasi: 0-10
Sambata:
Fc Odorheiul Secuiesc – Cn “Nicu Gane” Falticeni: 6-0
Sport Style Suceava – Politehnica Iasi: 0-6
Sport Style Suceava – Cn “Nicu Gane Falticeni”: 2-1
Politehnica Iasi – Fc Odorheiul Secuiesc: 0-0

Categoria “2001”:

Grupa A:
Cn “Mircea Eliade” II Bucuresti
Sport Style Suceava
Lps Piatra Neamt
Fc Vaslui

Vineri:
Sport Style Suceava – Fc Vaslui: 0-6
Cn “Mircea Eliade” II Bucuresti – Lps Piatra Neamt: 1-4
Sambata:
Lps Piatra Neamt – Fc Vaslui: 1-2
Cn “Mircea Eliade” II Bucuresti – Sport Style Suceava: 1-1
Sport Style Suceava – Lps Piatra Neamt: 0-5
Cn “Mircea Eliade” II Bucuresti – Fc Vaslui: 0-5

Grupa B:
Css Botosani
Fc Odorheiul Secuiesc
Fc Buiucani
Cn “Mircea Eliade” Bucuresti

Vineri:
Fc Odorheiul Secuiesc – Cn “Mircea Eliade” Bucuresti: 1-0
Css Botosani – Fc Buiucani: 0-6
Sambata:
Cn “Mircea Eliade” Bucuresti – Fc Buiucani: 0-5
Css Botosani – Fc Odorheiul Secuiesc: 1-6
Cn “Mircea Eliade” Bucuresti – Css Botosani: 4-1
Fc Odorheiul Secuiesc – Fc Buiucani: 1-5

Categoria “2002”:

Grupa:
Sporting Suceava
Bucovina Scheia
Lps Botosani
Remember Campulung
Fc Buiucani

Vineri:
Bucovina Scheia – Fc Buiucani: 1-4
Lps Botosani – Remember Campulung: 0-4
Sambata:
FC Buiucani – Lps Botosani: 3-1
Sporting Suceava – Bucovina Scheia: 4-0
Lps Botosani – Sporting Suceava: 0-3
Remember Campulung – Fc Buiucani: 4-2
Sporting Suceava – Remember Campulung: 0-5
Bucovina Scheia – Lps Botosani: 1-1
Duminica:
Remember Campulung – Bucovina Scheia: 3-0
Fc Buiucani – Sporting Suceava: 2-1

Categoria “2003”:

Grupa:
Sporting Suceava
Lps Botosani
Css Pascani
Remember Campulung
Fc Buiucani

Vineri:
Lps Botosani – Fc Buiucani: 3-3
Css Pascani – Remember Campulung: 0-2
Sambata:
Fc Buiucani – Css Pascani: 3-1
Sporting Suceava – Lps Botosani: 5-2
Css Pascani – Sporting Suceava: 0-5
Remember Campulung – Fc Buiucani: 3-3
Sporting Suceava – Remember Campulung: 5-1
Css Pascani – Lps Botosani: 1-3
Duminica:
Remember Campulung – Lps Botosani: 1-1
Fc Buiucani – Sporting Suceava: 4-3

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Rezultate – faza grupelor"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*