Programul preliminariilor

Organizatorii Cupei Cartierelor au definitivat astazi programul jocurilor pentru faza preliminara ce va avea loc la sfarsitul acestei saptamani. Editia a doua a Cupei Cartierelor va debuta vineri seara, la orele 17.00, cu meciul dintre Adistal Itcani si Inter Itcani.

Programul complet al preliminarilor:

Vineri, 7 mai 2010:
ora: 17:00 – Adistal Itcani – Inter Itcani
ora: 17:30 – Special Marasesti – Red Sea Marasesti
ora: 18:00 – Inter Itcani – Killers Itcani
ora: 18:30 – FRU Obcini – Inter Obcini
ora: 19:00 – Killers Itcani– Adistal Itcani
ora: 19:30 – Power Zamca – PSV Zamca

Sambata, 8 mai 2010
ora: 8:00 – Knights Burdujeni – Duracell Burdujeni
ora: 8:30 – Play4Fun Burdujeni – Fair Play Burdujeni
ora: 9:00 – Duracell Burdujeni – Railex Burdujeni
ora: 9:30 – Fair Play Burdujeni – Old Boys Burdujeni
ora: 10:00 – Knights Burdujeni – Railex Burdujeni
ora: 10:30 – Play4Fun Burdujeni – Old Boys Burdujeni
ora: 11:00 – Gara Burdujeni – Champs Burdujeni
ora: 11:30 – Apropo Cafe Centru – Cristal Centru
ora: 12:00 – PES Burdujeni – Pit Stop Burdujeni
ora: 12:30 – Champs Burdujeni – Fighters Burdujeni
ora: 13:00 – Pit Stop Burdujeni – United Burdujeni
ora: 13:30 – Cristal Centru – Galacticii Centru
ora: 14:00 – Gara Burdujeni – Fighters Burdujeni
ora: 14:30 – PES Burdujeni – United Burudujeni
ora: 15:00 – Apropo Cafe Centru – Galacticii Centru
ora: 15:30 – Power Obcini – Inter Obcini

Duminica, 9 mai 2010:
ora: 8:00 – Skinheads George Enescu – Panterele George Enescu
ora: 8:30 – Foresta George Enescu – Cuceritorii George Enescu
ora: 9:00 – Panterele George Enescu – Super Star George Enescu
ora: 9:30 – Cuceritorii George Enescu – MS.120 George Enescu
ora: 10:00 – Skinheads George Enescu – Super Star George Enescu
ora: 10:30 – Foresta George Enescu – MS.120 George Enescu
ora: 11:30 – Locul II in grupa 1 George Enescu – Locul II in grupa 2 George Enescu
ora: 12:00 – Cosmo Obcini – Liberty Obcini
ora: 12:30 – Liberty Obcini – Flacara Violet Obcini
ora: 13:00 – FRU Obcini – Power Obcini
ora: 13:30 – Cosmo Obcini – Flacara Violet Obcini

Ultima reactualizare: marti, 4 mai, ora 22.00

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Programul preliminariilor"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*