Programul preliminariilor

Organizatorii celei de-a treia editii a Cupei Cartierelor la fotbal au definitivat, in aceasta seara, programul jocurilor din cadrul fazei preliminarii a competitiei. Astfel, conform tragerii la sorti, intrecerea din acest an va debuta vineri dupa amiaza, de la orele 16.00, cu meciul dintre Funny People Marasesti si Sportul Marasesti, contand pentru Grupa A.

Faza I:

Vineri:

Grupa A:
ora 16.00: Funny People Marasesti – Sportul Marasesti

Grupa B:
ora 16.30: Fc Gara Itcani – Adistal Itcani
ora 18.00: Fc Gara Itcani – Young Boys Itcani
ora 19.30: Adistal Itcani – Young Boys Itcani

Grupa C:
ora 17.00: Power Zamca – Young Boys Zamca
ora 18.30: Power Zamca – Club Zamca
ora 20.00: Young Boys Zamca – Club Zamca

Grupa D:
ora 17.30: United Zamca – Usv George Enescu
ora 19.00: United Zamca – Kamer George Enescu
ora 20.30: Usv George Enescu – Kamer George Enescu

Sambata:

Grupa E:
ora 09.00: Prometeu George Enescu – Curcubeu George Enescu
ora 13.00: Prometeu George Enescu – Tunarii George Enescu
ora 17.00: Curcubeu George Enescu – Tunarii George Enescu

Grupa F:
ora 09.30: Extraterestrii Obcini – Fc Obcini
ora 13.30: Extraterestrii Obcini – LiraFlor Obcini
ora 17.30: Fc Obcini – Liraflor Obcini

Grupa G:
ora 10.00: Cosmo Obcini – Bad Boys Obcini
ora 14.00: Cosmo Obcini – Danalis Burdujeni
ora 18:00: Bad Boys Obcini – Danalis Burdujeni

Grupa H:
ora 10.30: Fru Burdujeni – Galactic Burdujeni
ora 14.30: Fru Burdujeni – Premio Burdujeni
ora 18.30: Galactic Burdujeni – Premio Burdujeni

Grupa I:
ora 11:00: Juventus Burdujeni – Vestul Salbatic Burdujeni
ora 15.00: Juventus Burdujeni – Torino Burdujeni
ora 19.00: Vestul Salbatic Burdujeni – Torino Burdujeni

Grupa J:
ora 11:30: Rangers Burdujeni – Spartanii Burdujeni
ora 15.30: Rangers Burdujeni – ConBucovina Burdujeni
ora 19.30: Spartanii Burdujeni – ConBucovina Burdujeni

Grupa K:
ora 12.00: Champs Burdujeni – Gse Burdujeni
ora 16.00: Champs Burdujeni – Tiki-Taka Burdujeni
ora 20.00: Gse Burdujeni – Tiki-Taka Burdujeni

Grupa L:
ora 12.30: Dream Team Burdujeni – Railex Burdujeni
ora 16.30: Dream Team Burdujeni – Fair-Play Burdujeni
ora 20.30: Railex Burdujeni – Fair-Play Burdujeni

*castigatoarele celor 12 grupe se califica la turneul final.

Recalificari:

Duminica:

Grupa I: Locul 2 Grupa A, Locul 2 Grupa B, Locul 2 Grupa C.

Grupa a II-a: Locul 2 Grupa D, Locul 2 Grupa E, Locul 2 Grupa F.

Grupa a III-a: Locul 2 Grupa G, Locul 2 Grupa H, Locul 2 Grupa I.

Grupa a IV-a: Locul 2 Grupa J, Locul 2 Grupa K, Locul 2 Grupa L.

*castigatoarele celor 4 grupe se califica la turneul final.

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Programul preliminariilor"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*