Programul din preliminarii

Organizatorii celei de-a patra editii a Cupei Cartierelor la fotbal au definitivat azi, programul jocurilor din cadrul fazei preliminarii a competitiei. Astfel, conform tragerii la sorti, intrecerea din acest an va debuta vineri dupa-amiaza, la orele 17.00, cu partida dintre Temerarii Marasesti si Sportul Marasesti.

Vineri:

Meci 1:
ora 17.00: Temerarii Marasesti – Sportul Marasesti
-castigatoarea se califica la turneul final.

Grupa A:
ora 17.35: Adistal Itcani – Non Stop Itcani
ora 18.45: Adistal Itcani – Abhram Itcani
ora 19.55: Non Stop Itcani – Abhram Itcani
-prima clasata se califica la turneul final.

Grupa B:
ora 18.10: Shadow’s George Enescu – InterRegio Obcini
ora 19.20: Shadow’s George Enescu – Pierzatoare Meci 1
ora 20.30: InterRegio Obcini – Pierzatoare Meci 1
-prima clasata se califica la turneul final.

Sambata:

Grupa C:
ora 09.00: A.C.A.B. Obcini – Inter Obcini
ora 09.35: Parbriz Center Obcini – Dakay Obcini
ora 12.30: A.C.A.B. Obcini – Parbriz Center Obcini
ora 13.05: Inter Obcini – Dakay Obcini
ora 16.00: A.C.A.B. Obcini – Dakay Obcini
ora 16.30: Inter Obcini – Parbriz Center Obcini
-primele doua clasate se califica la turneul final.

Grupa D:
ora 10.10: NewGen Burdujeni – Usv Burdujeni
ora 10.45: Young Boys Burdujeni – Galactic Burdujeni
ora 13.40: NewGen Burdujeni – Young Boys Burdujeni
ora 14.15: Usv Burdujeni – Galactic Burdujeni
ora 17.05: NewGen Burdujeni – Galactic Burdujeni
ora 17.40: Usv Burdujeni – Young Boys Burdujeni
-primele doua clasate se califica la turneul final.

Grupa E:
ora 11.20: Zamca Team – Cetatea Zamca
ora 11.55: Young Boys Zamca – All Stars Zamca
ora 14.50: Zamca Team – Young Boys Zamca
ora 15.25: Cetatea Zamca – All Stars Zamca
ora 18.15: Zamca Team – All Stars Zamca
ora 18.50: Cetatea Zamca – Young Boys Zamca
-primele doua clasate se califica la turneul final.

Duminica:

Grupa F:
ora 09.00: Ibo Team Burdujeni – Soimii Burdujeni
ora 09.35: Betty Ice Burdujeni – Oscar Cafe Burdujeni
ora 12.30: Ibo Team Burdujeni – Betty Ice Burdujeni
ora 13.05: Soimii Burdujeni – Oscar Cafe Burdujeni
ora 16.00: Ibo Team Burdujeni – Oscar Cafe Burdujeni
ora 16.30: Soimii Burdujeni – Betty Ice Burdujeni
-primele doua clasate se califica la turneul final.

Grupa G:
ora 10.10: Fc Cioflingarii Burdujeni – Adistal Burdujeni
ora 10.45: Dim Construct Burdujeni – Liraflor Obcini
ora 13.40: Fc Cioflingarii Burdujeni – Dim Construct Burdujeni
ora 14.15: Adistal Burdujeni – Liraflor Obcini
ora 17.05: Fc Cioflingarii Burdujeni – Liraflor Obcini
ora 17.40: Adistal Burdujeni – Dim Construct Burdujeni
-primele doua clasate se califica la turneul final.

Grupa H:
ora 11.20: Avastar George Enescu – Topgeosys George Enescu
ora 11.55: Fc Piata Mica George Enescu – Athletic George Enescu
ora 14.50: Avastar George Enescu – Fc Piata Mica George Enescu
ora 15.25: Topgeosys George Enescu – Athletic George Enescu
ora 18.15: Avastar George Enescu – Athletic George Enescu
ora 18.50: Topgeosys George Enescu – Fc Piata Mica George Enescu
-primele doua clasate se califica la turneul final.

Railex Burdujeni este calificata la turneul final al Cupei Cartierelor din postura de campioana en-titre.

Lansata în urma cu trei ani de siteul local GazetaSV.ro, Cupa Cartierelor s-a dovedit una dintre cele mai populare întreceri sportive organizate la nivelul municipiului Suceava. La primele trei editii ale competitiei au luat parte in total peste 1000 de participanti, cu vârste cuprinse între 15 si 40 de ani.

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Programul din preliminarii"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*