Programul din preliminarii

Organizatorii celei de-a cincea editii a Cupei Cartierelor la fotbal au definitivat programul jocurilor din cadrul fazei preliminarii a competitiei. Astfel, conform tragerii la sorti, intrecerea din acest an va debuta vineri dupa-amiaza, la orele 16.30, cu partida dintre Zamca Team si The Blues Zamca, contand pentru Grupa A.

Grupa A:
1. Zamca Team
2. The Blues Zamca
3. Atletico Zamca

Vineri:

ora 16.30: Zamca Team – The Blues Zamca
ora 17.45: Zamca Team – Atletico Zamca
ora 19.00: The Blues Zamca – Atletico Zamca

Grupa B:
1. Rai Caffe Obcini
2. Gunners of Bardan Obcini
3. FC Obcini
4. Revine Obcini

Vineri:

ora 16.55: Rai Caffe Obcini – Gunners of Bardan Obcini
ora 17.20: FC Obcini – Revine Obcini
ora 18.10: Rai Caffe Obcini – FC Obcini
ora 18.35: Gunners of Bardan Obcini – Revine Obcini
ora 19.25: Rai Caffe Obcini – Revine Obcini
ora 19.50: Gunners of Bardan Obcini – FC Obcini

Baraj:
ora 20.15: Locul 2 Grupa A – Locul 2 Grupa B

Sambata:

Grupa C:
1. Railex Burdujeni
2. A & M Echipament Burdujeni
3. United Burdujeni
4. Village Superstars Burdujeni

ora 09.00: Railex Burdujeni – A & M Echipament Burdujeni
ora 09.25: United Burdujeni – Village Superstars Burdujeni
ora 10.40: Railex Burdujeni – United Burdujeni
ora 11.05: A & M Burdujeni – Village Superstars Burdujeni
ora 12.20: Railex Burdujeni – Village Superstars Burdujeni
ora 12.45: A & M Burdujeni – United Burdujeni

Grupa D:
1. Rapid Burdujeni
2. Old Bucovina Burdujeni
3. Hooligans Burdujeni
4. Vestul Salbatic Burdujeni

ora 09.50: Rapid Burdujeni – Old Bucovina Burdujeni
ora 10.15: Hooligans Burdujeni – Vestul Salbatic Burdujeni
ora 11.30: Rapid Burdujeni – Hooligans Burdujeni
ora 11.55: Old Bucovina Burdujeni – Vestul Salbatic Burdujeni
ora 13.10: Rapid Burdujeni – Vestul Salbatic Burdujeni
ora 13.35: Old Bucovina Burdujeni – Hooligans Burdujeni

Baraj:
ora 14.00: Locul 2 Grupa C – Locul 2 Grupa D

Grupa E:
1. Young Boys Burdujeni
2. Palas Full Construct Burdujeni
3. Sporting Burdujeni
4. Sport Style Burdujeni

ora 14.25: Young Boys Burdujeni – Palas Full Construct Burdujeni
ora 14.50: Sporting Burdujeni – Sport Style Burdujeni
ora 16.05: Young Boys Burdujeni – Sporting Burdujeni
ora 16.30: Palas Full Construct Burdujeni – Sport Style Burdujeni
ora 17.45: Young Boys Burdujeni – Sport Style Burdujeni
ora 18.10: Palas Full Construct Burdujeni – Sporting Burdujeni

Grupa F:
1. Radler Burdujeni
2. Dream Team Burdujeni
3. Boys Burdujeni
4. Dindrom Burdujeni

ora 15.15: Radler Burdujeni – Dream Team Burdujeni
ora 15.40: Boys Burdujeni – Dinadrom Burdujeni
ora 16.55: Radler Burdujeni – Boys Burdujeni
ora 17.20: Dream Team Burdujeni – Dinadrom Burdujeni
ora 18.35: Radler Burdujeni – Dinadrom Burdujeni
ora 19.00: Dream Team Burdujeni – Boys Burdujeni

Baraj:
ora 19.25: Locul 2 Grupa E – Locul 2 Grupa F

Duminica:

Grupa G:
1. FC Gloria Burdujeni
2. Viitorul Burdujeni
3. Juventus Burdujeni
4. Albertino Star Centru

ora 09.00: FC Gloria Burdujeni – Viitorul Burdujeni
ora 09.25: Juventus Burdujeni – Albertino Star Centru
ora 10.40: FC Gloria Burdujeni – Juventus Burdujeni
ora 11.05: Viitorul Burdujeni – Albertino Star Centru
ora 12.20: FC Gloria Burdujeni – Albertino Star Centru
ora 12.45: Viitorul Burdujeni – Juventus Burdujeni

Grupa H:
1. Adistal Itcani
2. Unirea Itcani
3. Declipt Itcani
4. Sporting Itcani

ora 09.50: Adistal Itcani – Unirea Itcani
ora 10.15: Declipt Itcani – Sporting Itcani
ora 11.30: Adistal Itcani – Declipt Itcani
ora 11.55: Unirea Itcani – Sporting Itcani
ora 13.10: Adistal Itcani – Sporting Itcani
ora 13.35: Unirea Itcani – Declipt Itcani

Baraj:
ora 14.00: Locul 2 Grupa G – Locul 2 Grupa H

Grupa I:
1. Extraterestrii Itcani
2. Free Gigi George Enescu
3. Romania ’94 George Enescu

ora 14.25: Extraterestrii Itcani – Free Gigi George Enescu
ora 15.40: Extraterestrii Itcani – Romania ’94 George Enescu
ora 16.55: Free Gigi George Enescu – Romania ’94 George Enescu

Grupa J:
1. Bachus Marasesti
2. FC Steaua Marasesti
3. Cosmin Marasesti
4. Sportul Marasesti

ora 14.50: Bachus Marasesti – FC Steaua Marasesti
ora 15.15: Cosmin Marasesti – Sportul Marasesti
ora 16.05: Bachus Marasesti – Cosmin Marasesti
ora 16.30: FC Steaua Marasesti – Sportul Marasesti
ora 17.20: Bachus Marasesti – Sportul Marasesti
ora 17.45: FC Steaua Marasesti – Cosmin Marasesti

Baraj:
ora 18.10: Locul 2 Grupa I – Locul 2 Grupa J

 

foto: Codrin Maleş

Cupa Cartierelor 2013 este parte a proiectului international MOVE Pilot Project,organizat in Romania de Federatia Romana Sportul pentru Toti si cofinantat de catre International Sport and Culture Association Danemarca, Friedrich-Alexander Universitat Erlangen-Nurnberg Germania su European Commision’s Executive Agency for Health and Consumers.

COMENTARII:

21 Comentarii la "Programul din preliminarii"

  1. hei …da ce-i asta ….park un meci trebuia sa fie de 30 de min ….acum l-ati facut de 20 ??? Sunteti chiar nerusinati

  2. 10. Durata unei partide din preliminarii si/sau din grupele tabloului principal este de 30 minute (15 minute repriza). In ultimele faze (finale) ale Cupei Cartierelor durata partidei va fi de 40 minute (20 minute repriza).

    Cum ramane cu asta ???

  3. Cititi regulamentul pe care l-ati primit ieri la tragerea la sorti!

  4. croocccccsaaaaaaa | 30 mai 2013 at 13:17 | Răspunde

    nu pot sa ma abtin „unu” esti un gunoi…dai 3 lei si vreti sa jucati tot sezonul

    • deci esti si prost…. de 100 de lei joci doua ore …si astia nici macar o ora nu te lasa….Plus ca ce pana mea faci in 10 min repriza ??? Plus ca era vorba ca repriza sa fie de 15 min (citeste in regulamentul pe care ei l-au scris pe sitte) …acum repede schimba regulamentul….Ma duc maine si joc si ma trezesc ca nu mai am voie sa dau cu picioru in minge …pey ce e asta ??

  5. parca era 15 min acuma ai facut tu de 10 min? sa ii dai premiuu cat mai repede la railex si gata si cu competita..

  6. suporter din Obcident | 30 mai 2013 at 17:57 | Răspunde

    ALEEE ALEEEEEEE
    LUUUUPTA RAI CAFFE!

  7. lupta pe calculator

  8. nu se mai satura baietii de fotbal :)),daca ai de demonstrat ceva,iti ajung si 20 de minute.pentru asta vino Duminca la 9 sa vezi Juventus’u in the action :))

  9. Aştia de la Juventus, cam ce echipă aveţi de vă credeţi aşa buni? :))

  10. si unde este al 3-lea meci pentru echipa de pe zamca care termina pe locul 3?

  11. echipa cosmin marasesti mai e valabila???

  12. La fel si la grupa I unde este cel de-al 3’lea meci de echipa?

  13. sau mai bine zis in grupa J se joaca cate 2 meciuri sau 3?

  14. Se mai joaca azi?

  15. pai sa specifice nu sa zica ca fiecare echipa joaca minim 3 meciuri ca nu e asa…da dar cei care termina pe 3 4 in grupele de 4 echipe tot joaca 3 meciuri dar la noi unde sunt 3 echipe ocupanta ultimului loc nu mai apuca al 3:-J

  16. Juventus Burdujeni | 31 mai 2013 at 16:22 | Răspunde

    Pregati-va vitaminile :))

  17. : A & M Burdujeni se prezinta maine?

  18. bine ar fi cupa cartierilor sa fie o rampa de relansare de noi talente nu sa vina jucatori legitimati dar se pare ca nu-i acesta scopul

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*