Programul Cupei Strikers

Organizatorii primei editii a Cupei Strikers au stabilit in aceasta seara, in urma unei trageri la sorti, programul jocurilor din cadrul fazei grupelor. Competitia va debuta sambata dimineata, de la orele 9.00, pe terenul de la Iulius Mall, cu meciul dintre echipele Kamer si No Name, contand pentru grupa A.

Grupa A: Kamer, No Name, Railex, Inter United, Trucatii Cajvana.
Sambata:
ora 09.00: Kamer – No Name
ora 09.25: Railex – Inter United
ora 11.30: Kamer – Trucatii Cajvana
ora 11.55: No Name – Inter United
ora 14.00: Railex – Trucatii Cajvana
ora 14.25: Kamer – Inter United
ora 16.30: No Name – Inter United
ora 16.55: Kamer – Railex
ora 19.00: Inter United – Trucatii Cajvana
ora 19.25: No Name – Railex

Grupa B: Fc Itcani, Fc Obcini, Fc Aek, Batranii, Rangers.
Sambata:
ora 09.50: Fc Itcani – Fc Obcini
ora 10.15: Fc Aek – Batrani
ora 12.20: Fc Itcani – Rangers
ora 12.45: Fc Obcini – Batranii
ora 14.50: Fc Aek – Rangers
ora 15.15: Fc Itcani – Batranii
ora 17.20: Fc Obcini – Rangers
ora 17.45: Fc Itcani – Fc Aek
ora 19.50: Batranii – Rangers
ora 20.15: Fc Obcini – Fc Aek

Grupa C: Amigos de Bola, Danalis, Cambis, Ecotehnic, Crazy Team.
Sambata:
ora 10.40: Amigos de Bola – Danalis
ora 11.05: Cambis – Ecotehnic
ora 13.10: Amigos de Bola – Crazy Team
ora 13.35: Danalis – Ecotehnic
ora 15.40: Cambis – Crazy Team
ora 16.05: Amigos de Bola – Ecotehnic
ora 18.10: Danalis – Crazy Team
ora 18.35: Amigos de Bola – Cambis
ora 20.40: Ecotehnic – Crazy Team
ora 21.05: Danalis – Cambis

Grupa D: LiraFlor, Fru, Jank Star, Adistal, Sporting Vointa.
Duminica:
ora 09.00: LiraFlor – Fru
ora 09.25: Jank Star – Adistal
ora 09.50: LiraFlor – Sporting Vointa
ora 10.15: Fru – Adistal
ora 10.40: Jank Star – Sporting Vointa
ora 11.05: Liraflor – Adistal
ora 11.30: Fru – Sporting Vointa
ora 11.55: LiraFlor – Jank Star
ora 12.20: Adistal – Sporting Vointa
ora 12.45: Fru – Jank Star

Sferturi de finala:
Duminica:
ora 13.15: Locul 1 Grupa A – Locul 2 Grupa B
ora 14.00: Locul 1 Grupa B – Locul 2 Grupa A
ora 14.45: Locul 1 Grupa C – Locul 2 Grupa D
ora 15.30: Locul 1 Grupa D – Locul 2 Grupa C

Semifinale:
Duminica:
ora 16.15: Castigatoare sfert 1 – Castigatoare sfert 3
ora 17.00: Castigatoare sfert 2 – Castigatoare sfert 4

Finala mica:
Duminica:
ora 18.00:

Finala mare:
Duminica:
ora 19.00:

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Programul Cupei Strikers"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*