LIVE|CS Aerostar Bacău – ACS Bucovina Rădăuți

live liga 3 radauti

Liga a III-a programează astăzi, de la ora 17:00, jocurile din cadrul etapei a 4-a. Rămâi pe GazetaSV.ro pentru a afla evoluția scorului la meciul CS Aerostar Bacău  – ACS Bucovina Rădăuți .

CS Aerostar Bacău  – ACS Bucovina Rădăuți 1-1

ARBITRI:

A: Moroita Andrei (Ploieşti – Prahova)

A1: Popovici Cătălin Alexandru (Ploieşti – Prahova)

A2: Dumitrache Stefan (Ploieşti – Prahova)

OBSERVATORI:

Obs: Pais Mihai (Galaţi – Galaţi)

Obs: Donciu Stefan (Sfântu Gheorghe – Covasna)

38⇒gol Bacau. [1-0]

43⇒ gol Radauti [1-1]

SCOR LA PAUZA: 1-1

A inceput repriza secunda.

Repriza a 2-a a fost dominata clar de radauteni,acestia avand mai multe ocazii,remarcandu-se Stoian cu o bara in minutul 90.

SCOR FINAL: 1-1