FOTO | Rezultate ziua a III-a

Preliminariile editiei a 5-a a Cupei Cartierelor se apropie de final. Ramai pe GazetaSV.ro pentru a afla ultimele echipe calificate la Turneul final, rezultate si fotografii in timp real.

Duminica:

Grupa G:
1. FC Gloria Burdujeni
2. Viitorul Burdujeni
3. Juventus Burdujeni
4. Albertino Star Centru

FC Gloria Burdujeni – Viitorul Burdujeni: 0-2
Juventus Burdujeni – Albertino Star Centru: 0-1
FC Gloria Burdujeni – Juventus Burdujeni: 0-5
Viitorul Burdujeni – Albertino Star Centru: 0-5
FC Gloria Burdujeni – Albertino Star Centru: 3-3 (5-3 d.p.)
Viitorul Burdujeni – Juventus Burdujeni: 0-2

Grupa H:
1. Adistal Itcani
2. Unirea Itcani
3. Declipt Itcani
4. Sporting Itcani

Adistal Itcani – Unirea Itcani: 6-0
Declipt Itcani – Sporting Itcani: 0-2
Adistal Itcani – Declipt Itcani: 4-0
Unirea Itcani – Sporting Itcani: 0-6
Adistal Itcani – Sporting Itcani: 1-1 (2-3 d.p.)
Unirea Itcani – Declipt Itcani: 3-3 (6-5 d.p.)

Baraj:
Juventus Burdujeni – Adistal Itcani: 0-3

===============================================================

================================================================

================================================================

================================================================

================================================================

================================================================

================================================================

================================================================

================================================================

================================================================

================================================================

===============================================================

================================================================

================================================================

===============================================================

foto: Alex Dragan

Grupa I:
1. Extraterestrii Itcani
2. Free Gigi George Enescu
3. Romania ’94 George Enescu

Extraterestrii Itcani – Free Gigi George Enescu: 0-0 (2-3 d.p.)
Extraterestrii Itcani – Romania ’94 George Enescu: 2-2 (4-5 d.p.)
Free Gigi George Enescu – Romania ’94 George Enescu: 1-1 (3-2 d.p)

Grupa J:
1. Bachus Marasesti
2. FC Steaua Marasesti
3. Cosmin Marasesti
4. Sportul Marasesti

Bachus Marasesti – FC Steaua Marasesti: 5-0
Cosmin Marasesti – Sportul Marasesti: 1-0
Bachus Marasesti – Cosmin Marasesti: 1-4
FC Steaua Marasesti – Sportul Marasesti: 1-6
Bachus Marasesti – Sportul Marasesti: 1-4
FC Steaua Marasesti – Cosmin Marasesti: 1-8

Baraj:
ora 18.10: Romania ’94 George Enescu – Sportul Marasesti: 0-3

==================================================

================================================================

================================================================

===============================================================

=============================================================

================================================================

===============================================================

===============================================================

==============================================================

foto: Alex Dragan

Echipele calificate la turneul final sunt:

Adistal Burdujeni
Railex Burdujeni
Vestul Salbatic Burdujeni
Old Bucovina Burdujeni
Palace Full Construct Burdujeni
Radler Burdujeni
Dinadrom Burdujeni
Revine Obcini
Gunners of Bardan Obcini
Adistal Itcani
Sporting Itcani
Zamca Team
Albertino Star Centru
Free Gigi George Enescu
Cosmin Marasesti
Sportul Marasesti

Cupa Cartierelor 2013 este parte a proiectului international MOVE Pilot Project,organizat in Romania de Federatia Romana Sportul pentru Toti si cofinantat de catre International Sport and Culture Association Danemarca, Friedrich-Alexander Universitat Erlangen-Nurnberg Germania su European Commision’s Executive Agency for Health and Consumers.

COMENTARII:

3 Comentarii la "FOTO | Rezultate ziua a III-a"

  1. Ceva rezultate la liga 4 si 5? Am auzit de ceva scandaluri. Voi, nimic sau va doare la cartiere?

  2. Da, acum doar cartiere. Daca tu ai auzit ce-a fost prin judet, spune-ne si noua.

  3. Doua rezultate din liga a 4-a: Putna – Iacobeni 7-1, Liteni- Fratauti 0-2.Se pare ca juniorii de la Stroiesti au pierdut primul loc dupa un meci egal iar Moldova Draguseni a remizat acasa cu Boroaia(la seniori).

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*