Lista echipelor inscrise pana pe 17 martie

Provocarea lansata de GazetaSV, Iulius Mall si Directia Judeteana pentru Sport Suceava nu a ramas fara rasunet intre blocurile cartierelor din Suceava!

Succesul de care s-a bucurat vestea organizarii Cupei Cartierelor la Fotbal ne-a facut sa reconsideram strategia de desfasurare a competitiei: pentru ca s-au inscris deja mai mult de 16 echipe, in zilele premergatoarei perioadei 4-5 aprilie vor avea loc meciuri preliminarii. In urma acestora, in baza celor doua criterii de selectie (apartenenta de cartier si rezultate in preliminarii) se vor alege cele 16 echipe care vor intra in faza grupelor.

Aceasta este lista echipelor inscrise la Cupa Cartierelor la Fotbal, pana in data de 17 martie. Capitanii echipelor care au solicitat inscrierea si nu se regasesc in aceasta lista sunt rugati ne contacteze pana cel tarziu vineri, 20 martie, ora 12:00, la numarul de telefon 0742 271 248!

NTS Burdujeni

REAL Obcini

REAL Burdujeni

Haraga Daniel

Hutu Ioan Dorel

Romega Andrei

FRAME George Enescu

TALENT Burdujeni

EC Marasesti

Marciuc Ionut

Ionasanu Alin Gabriel

Ifrim Andrei

INTER Obcini

YOUNG BOYS Zamca

CIOCARLIA Obcini

Pastrav Ionut

Gramisteanu Adrian

Florea Lucian

POWER Zamca

STREETSOCCER Burdujeni

CRAZY Obcini

Pintilei Gabriel

Cimpoies Viorel

Aghenitei Ciprian

POWER Obcini

SOCCERBOYS Obcini

CAVALERII Burdujeni

Rusnac Ovidiu

Maciuc Andrei Ionut

Neamtu Claudiu Catalin

FRU Obcini

FOREX Burdujeni

CETATEA Zamca

Crupenschi Bogdan

Mancea Răzvan

Bilt Cristian-Daniel

VICTORIA Areni

ULTRAS Areni

ATHLETIC Obcini

Huluba Ionut Constantin

Gîtman Bogdan

Covalciuc Valentin

CAREU George Enescu

FIGHTERS Burdujeni

AS Obcini

Iftime Andrei

Olaeriu Marius

Bolohan Laurentiu

CINEMA Burdujeni

MANCHESTER Marasesti

JUNIORII Zamca

Grigoras Mihai-Alexandru

Tarlea Vasile

Alupoaiei Alexandru

JUNIORI Marasesti

FORZA Zamca

UNITED Obcini

Baraiac Relu

Antoniu Andrei

Munteanu Cristian

Cu riscul de a ne repeta, inscrierile se mai pot face pana cel tarziu vineri 20 martie, orele 20:00! la adresa de e-mail redactie@gazetasv.ro sau la numarul de telefon 0742 271 248 (Mihai Boicu). Astfel, cel tarziu in cursul zilei de sambata 21 martie se va publica pe site lista finala a celor inscrisi, precum si procedura prin care se va ajunge pe tabloul principal al evenimentului.


PERIOADA DE INSCRIERI S-A INCHIS!
in cursul zilei de maine se vor afisa toate echipele inscrise!

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Lista echipelor inscrise pana pe 17 martie"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*