Rezultatele etapei a III-a

Liga a IV-a programează duminica, de la ora 13:00, meciurile etapei a III-a din sezonul 2013/2014. Rămâi alături de www.GazetaSV.ro pentru a afla evolutia scorului si marcatorii de pe cele sapte stadioane din judet!

Sambata| CS Gura Humorului – Moldova Draguseni: 1-3

Scor juniori: 0-0

Golurile oaspetilor au fost marcate de Trofin (2) si Dascalu;

Somuzul Preutesti – Bucovina Fratautii Noi: 1-1

arbitri: Ionut Ignat, Andrei Itco si Constantin Neamtu; observator: Dumitru Antoniu.

Scor juniori: 9-1

 11′ > Vasiliu Catalin 1-0

SCOR LA PAUZA: 1-0

 80′ > Stan din penalty 1-1

SCOR FINAL: 1-1

Progresul Fratautii Vechi – Avantul Volovat: 2-1

arbitri: Bogdan Cont, Vasile Pelmus si Gabriela Mendela; observator: Stefan Martinescu.

Scor juniori: 2-5

 41′ > Reut 0-1

SCOR LA PAUZA: 0-1

 61′ > Ramos din penalty 1-1

 94′ > Chiustea 2-1

SCOR FINAL: 2-1

Viitorul Veresti – Vointa Stroiesti: 4-0

arbitri: Marius Antonescu, Andrei Corduneanu si Andrei Anton; observator: Benone Mihaila.

Scor juniori: 2-5

SCOR LA PAUZA: 0-0

 48′ > Balan 1-0

 58′ > Hodoroaba 2-0

 60′ > autogol Stroiesti 3-0

 78′ > Gavriliuc 4-0

SCOR FINAL: 4-0

Minerul Iacobeni – Somuz Falticeni: 3-2

arbitri: Ionut Avadanei, Laurentiu Lazar si Serban Calinescu; observator: Vasile Paduraru.

Scor juniori: 0-3

  14′> Ailenei 0-1

  18′> Bostan 1-1

  44′> Ivan 2-1

 45′ > Gherine 3-1

SCOR LA PAUZA: 3-1

 51′ > Ailenei Neculai 3-2

 60′> eliminare la gazde: Tomcu

 73′> eliminare la gazde: Zdranca

SCOR FINAL: 3-2

Bradul Putna – Zimbrul Siret: 6-1

arbitri: Andrei Bilius, Alexandru Tonet si Ionut Savu; observator: Ion Ilie.

Scor juniori: 1-4

 29′ > Cardei 1-0

 34′ > Tugui 2-0

 39′ > Hutanu 3-0

SCOR LA PAUZA: 3-0

 53′ > Tomasciuc 3-1

 55′ > Tugui 4-1

 58′ > Tomescu 5-1

 72′ > Lelcu 6-1

SCOR FINAL: 6-1

Sporting II Arbore – Viitorul Liteni: 2-3

arbitri: Iulian Hreniuc, Sergiu Iliuta si Dragos Fodor; observator: Vasile Bejenar;

Scor juniori: 7-1

 20′ > Costan 0-1

 45′ > Pascanut 0-2

SCOR LA PAUZA: 0-2

 50′ > Gurita 1-2

 58′ > Pascanut 1-3

 60′ > Amariei 2-3

SCOR FINAL: 2-3

COMENTARII:

5 Comentarii la "Rezultatele etapei a III-a"

  1. slab tare arbitrul de la fratautii vechi (cont il cheama?)…am fost la meci, sunt din radauti, impartial, dar a exagerat cu cele 2 rosii, chiar nu se justificau..pe cat de mare, pe atat de prostut…!

  2. Cine are cele mai mare sanse la campionatul de juniori ?

  3. La juniori cred ca sanse are Zimbrul Siret ,Somuzul Falticeni ,Avantul Volovat si poate o echipa din astea : Somuzul Preutesti, Sporting II Suceava
    Vointa Stroiesti sau Bradul Putna chiar daca in etapa asta a pierdut cu 4-1 in fata celor de la Siret.Etapa urmatoare Zimbrul Siret are acasa cu Sporting 2 Suceava daca reuseste sa-i invinga e o candidata la locul 1 sigur !

  4. Au echipa cei de la Stroiesti ?

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*