Juniori C, D, E | Rezultatele etapei a 4-a

Juniorul Suceava s-a distantat la trei puncte in fruntea clasamentului campionatului judetean de juniori C, dupa ce s-a impus, joia trecuta, cu scorul de 6-0, in derbyul cu LPS Suceava. In intrecerea juniorilor D, CN “Nicu Gane” Falticeni si Omnia Suceava au castigat sambata trecuta in deplasare si ocupa primele doua locuri in clasamentul, ambele avand punctaj maxim dupa patru etape. In competitia juniorilor E, LPS Suceava a trecut, cu scorul 2-1, de ACS Juniorul Suceava si are acum trei puncte avans in fruntea clasamentului.

Juniori C – Rezultatele etapei a IV-a:
CN “Nicu Gane” Falticeni – Foresta Suceava 1-6
Zimbrul Siret – Juniorul II Suceava 1-6
Dorna Vatra Dornei – Bucovina Radauti 2-0
LPS Suceava – Juniorul Suceava 0-6

JC Echipa M V E I Gol Pct.
1. Juniorul Suceava 4 4 0 0 41-1 12
2. LPS Suceava 4 3 0 1 32-6 9
3. Juniorul II Suceava 4 3 0 1 17-4 9
4. Bucovina Radauti 4 3 0 1 12-5 9
5. Dorna Vatra Dornei 4 2 0 2 7-20 6
6. Foresta Suceava 4 1 0 3 9-26 3
7. CN “Nicu Gane” Falticeni 4 0 0 4 4-30 0
8. Zimbrul Siret 4 0 0 4 2-32 0

Juniori D – Rezultatele etapei a IV-a:
Dorna Vatra Dornei – Junior II Campulung 16-0
CSS Radauti – Foresta Moldovita 9-0
Foresta Suceava – CN “Nicu Gane” Falticeni 1-2
Zimbrul Siret – Omnia Suceava 1-3
Foresta Falticeni – Junior Campulung 0-0
LPS Suceava – Juniorul Suceava 3-0

JD Echipa M V E I Gol Pct.
1. CN “Nicu Gane” Falticeni 4 4 0 0 29-2 12
2. Omnia Suceava 4 4 0 0 20-1 12
3. Dorna Vatra Dornei 4 3 1 0 36-0 10
4. Junior Campulung 4 3 1 0 15-1 10
5. LPS Suceava 4 3 1 0 12-1 10
6. Juniorul Suceava 4 2 1 1 12-5 7
7. CSS Radauti 4 1 0 3 10-10 3
8. Junior II Campulung 4 1 0 3 4-44 3
9. Foresta Falticeni 4 0 2 2 2-9 2
10. Foresta Suceava 4 0 0 4 3-11 0
11. Zimbrul Siret 4 0 0 4 1-23 0
12. Foresta Moldovita 4 0 0 4 2-39 0

Juniori E – Rezultatele etapei a IV-a:
Dorna Vatra Dornei – Foresta Suceava 11-0
Zimbrul Siret – Juniorul Campulung 2-1
Foresta Falticeni – Bucovina Radauti 1-0
LPS Suceava – Juniorul Suceava 2-1

JE Echipa M V E I Gol Pct.
1. LPS Suceava 4 4 0 0 40-1 12
2. Dorna Vatra Dornei 4 3 0 1 27-12 9
3. Juniorul Suceava 4 3 0 1 16-3 9
4. Foresta Suceava 4 2 0 2 8-18 6
5. Zimbrul Siret 4 2 0 2 7-28 6
6. Junior Campulung 4 1 0 3 8-13 3
7. Foresta Falticeni 4 1 0 3 3-22 3
8. Bucovina Radauti 4 0 0 4 3-13 0

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Juniori C, D, E | Rezultatele etapei a 4-a"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*