Juniori C, D, E | Rezultatele etapei a 2-a

Juniorul Suceava, CSM Dorna si LPS Suceava conduc in clasamentele campionatelor judetene de juniori C, D si E dupa desfasurarea primelor doua runde. Juniorul a facut scorul etapei la juniori C, 11-1, in deplasarea de la Siret, CN “Nicu Gane” Falticeni a trecut la primul loc, cu un golaveraj de 25-0, dupa victoria de miercuri din restanta de la Campulung,  in vreme ce grupa de juniori E de la LPS Suceava e lider cu 28 de goluri marcate in doua runde.

Juniori C – Rezultatele etapei a III-a:
CN “Nicu Gane” Falticeni – Juniorul II Suceava 0-4
Foresta Suceava – Bucovina Radauti 3-5
Zimbrul Siret – Juniorul Suceava 1-11
Dorna Vatra Dornei – LPS Suceava 0-6

Echipa M V E I Gol Pct.
1. Juniorul Suceava 2 2 0 0 24-1 6
2. LPS Suceava 2 2 0 0 17-0 6
3. Bucovina Radauti 2 2 0 0 8-3 6
4. Juniorul II Suceava 2 1 0 1 4-3 3
5. Dorna Vatra Dornei 2 1 0 1 5-9 3
6. CN “Nicu Gane” Falticeni 2 0 0 2 3-9 0
7. Foresta Suceava 2 0 0 2 3-18 0
8. Zimbrul Siret 2 0 0 2 1-22 0

Juniori D – Rezultatele etapei a II-a:
Dorna Vatra Dornei – Foresta Moldovita 15-0
Junior II Campulung – CS “Nicu Gane” Falticeni 0-14
CSS Radauti – Omnia Suceava 0-1
Foresta Suceava – Junior Campulung 1-3
Zimbrul Siret – Juniorul Suceava 0-9
Foresta Falticeni – LPS Suceava 1-3

Echipa M V E I Gol Pct.
1. CN “Nicu Gane” Falticeni 2 2 0 0 25-0 6
2. Dorna Vatra Dornei 2 2 0 0 20-0 6
3. Omnia Suceava 2 2 0 0 13-0 6
4. Juniorul Suceava 2 2 0 0 11-1 6
5. Junior Campulung 2 2 0 0 10-1 6
6. LPS Suceava 2 2 0 0 9-1 6
7. Foresta Suceava 2 0 0 2 2-5 0
8. Foresta Falticeni 2 0 0 2 1-8 0
9. CSS Radauti 2 0 0 2 0-8 0
10. Zimbrul Siret 2 0 0 2 0-15 0
11. Junior II Campulung 2 0 0 2 0-26 0
12. Foresta Moldovita 2 0 0 2 0-26 0

Juniori E – Rezultatele etapei a II-a:
Dorna Vatra Dornei – Junior Campulung 8-1
Foresta Suceava – Bucovina Radauti 5-2
Zimbrul Siret – Juniorul Suceava 7-0
Foresta Falticeni – LPS Suceava 0-9

Echipa M V E I Gol Pct.
1. LPS Suceava 2 2 0 0 28-0 6
2. Dorna Vatra Dornei 2 2 0 0 16-2 6
3. Foresta Suceava 2 1 0 1 5-5 3
4. Junior Campulung 2 1 0 1 5-8 3
5. Juniorul Suceava 2 1 0 1 3-7 3
6. Zimbrul Siret 2 1 0 1 7-19 3
7. Bucovina Radauti 2 1 0 1 2-9 0
8. Foresta Falticeni 2 0 0 2 1-17 0

 

 

 

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Juniori C, D, E | Rezultatele etapei a 2-a"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*