FOTO|Preliminarii ziua a 2-a

Cupa Cartierelor 2015

Asa cum v-a obisnuit, GazetaSV.ro va ofera LIVE rezultate si fotografii de la meciurile disputate in cadrul Cupei Cartierelor. Sambata, in a doua zi a Preliminariilor editiei a 7-a, sunt programate jocurile din cadrul grupelor B si C. Hai la fotbal!

Programul meciurilor:

Sambata:

GRUPA B:

1. Dinozaurii Burdujeni

2. Drunkards Burdujeni

3. ECO George Enescu

4. Rangers Burdujeni

5. FC Obcini

ora 09:00: Drunkards Burdujeni – FC Obcini: 1-0

Jucatorul meciului: Alin Neamtu

Alin Neamtu

Alin Neamtu

ora 09.30: ECO George Enescu – Rangers Burdujeni: 1-0

Jucatorul meciului: Alexandru Dragomir

Alexandru Dragomir

Alexandru Dragomir

ora 10.00: FC Obcini – ECO George Enescu: 1-5

Jucatorul meciului: Adi Ungureanu

Adi Ungureanu

Adi Ungureanu

ora 10.30: Dinozaurii Burdujeni – Drunkards Burdujeni: 0-4

Jucatorul meciului: George Cazac

George Cazac si Alin Neamtu

George Cazac si Alin Neamtu

ora 11.00: ECO George Enescu – Dinozaurii Burdujeni: 4-0

Jucatorul meciului: Marius Mihalache

Marius Mihalache

Marius Mihalache

ora 11.30: Rangers Burdujeni – FC Obcini: 2-0

Jucatorul meciului: Flavius Munteanu

Flavius Munteanu

Flavius Munteanu

ora 12.00: Dinozaurii Burdujeni – Rangers Burdujeni: 3-1

Jucatorul meciului: Petru Gemene

Petru Gemene

Petru Gemene

ora 12.30: Drunkards Burdujeni – ECO George Enescu: 2-2 (5-3 d.p.)

Jucatorul meciului: Costel Patrascanu

Costel Patrascanu

Costel Patrascanu

ora 13.00: Rangers Burdujeni – Drunkards Burdujeni: 3-3 (6-5)

Jucatorul meciului: Ionut Bunduc

Ionut Bunduc

Ionut Bunduc

ora 13.30: FC Obcini – Dinozaurii Burdujeni: 0-3

Jucatorul meciului: Petru Gemene

Petru Gemene

Petru Gemene

GRUPA C:

1. Bebados George Enescu

2. Filadelfia Zamca

3. Old Bucovina Burdujeni

4. Galacticii George Enescu

5. Extrem Burdujeni

ora 15.00: Filadelfia Zamca – Extrem Burdujeni: 2-0

Jucatorul meciului: Ciprian Gafencu

Ciprian Gafencu

Ciprian Gafencu

ora 15.30: Old Bucovina Burdujeni – Galacticii George Enescu: 7-1

Jucatorul meciului: Viorel Stan

Viorel Stan

Viorel Stan

ora 16.00: Extrem Burdujeni – Old Bucovina Burdujeni: 2-5

Jucatorul meciului: Andrei Regus

Andrei Regus

Andrei Regus

ora 16.30: Bebados George Enescu – Filadelfia Zamca: 1-1 (4-5 d.p.)

Jucatorul meciului: Albert Cardei

Albert Cardei

Albert Cardei

ora 17.00: Old Bucovina Burdujeni – Bebados George Enescu: 4-2

Jucatorul meciului: Sebastian Vicol

Sebastian Vicol

Sebastian Vicol

ora 17.30: Galacticii George Enescu – Extrem Burdujeni: 4-2

Jucatorul meciului: Cezar Buburuzan

Cezar Buburuzan

Cezar Buburuzan

ora 18.00: Bebados George Enescu – Galacticii George Enescu: 3-4

Jucatorul meciului: Cezar Buburuzan

Cezar Buburuzan

Cezar Buburuzan

ora 18.30: Filadelfia Zamca – Old Bucovina Burdujeni: 0-1

Jucatorul meciului: Claudiu Sevaciuc

Claudiu Sevaciuc

Claudiu Sevaciuc

ora 19.00: Galacticii George Enescu – Filadelfia Zamca

Jucatorul meciului: Nicolae Gliga: 6-1

Nicolae Gliga

Nicolae Gliga

ora 19.30: Extrem Burdujeni – Bebados George Enescu: 4-7

Jucatorul meciului: Marian Ocrainiciuc

Marian Ocrainiciuc

Marian Ocrainiciuc

Despre autor

Daniel Vatamanu
Membru fondator al www.GazetaSV.ro | Redactor-prezentator la Intermedia TV Suceava.

COMENTARII:

4 Comentarii la "FOTO|Preliminarii ziua a 2-a"

  1. de ce sunt 3 in echipa la railex care joaca la municipal ? stan , pascanut , corban ?

  2. Pascanut nu joaca la municipal!nu e pe tabel la railex(friends) si in retur nu a jucat nici un meci!

  3. railex, friends, sau old bucovina, cine-or fi ei, tot au primit cel mai frumos gol al competitiei :))

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.

*