Foto/ Vezi loturile echipelor!

In acest an, Cupa Cartierelor a pus in miscare, pe terenul sintetic din incinta Iulius Mall, peste 300 de practicanti ai fotbalului, cu varste cuprinse intre 15 si 43 de ani. GazetaSV.ro va prezinta loturile celor 16 echipe calificate la turneul final al celei de-a treia editii a competitiei:

Grupa A:

LiraFlor Obcini: Alexandru Paval, Marian Serban (cpt), Marius Rotari, Ionut Naharneac, Bogdan Dambu, Constantin Puscasu, Cristian Sbiera, Gabriel Belciug, Bogdan Ciotina, Mihai Gurita.

Club Zamca: Eduard Klusca (cpt), Bogdan Ionica, Ionut Pascar, Nicolai Vartenic, Alexandru Domunco, Ciprian Calin.

Fru Burdujeni: Dumitru Negrea, Adrian Ciotu, Adrian Carja, Emanuel Panzariu, Bogdan Crupenschi, Cosmin Haidau (cpt), Adrian Cobzariu, Cosmin Rusu, Viorel Cimpoies.

Juventus Burdujeni: Marian Honceriu, Nicu Azaharioaei (cpt), Liviu Boca, Tudor Havristiuc, Razvan Matei, Iulian Rotaru, Alin Marcu, Nicolae Gliga, Iuri Masliuc.

Grupa B:

Kamer George Enescu: Catalin Pascal, Cristian Spatar, Cristian Hrimiuc, Ionut Plamada (cpt), Stefan Liutec, Victor Romascan, Lucian Turturean, Vasile Puscasu, Gheorghe Ignat, Cristian Braescu.

Tiki Taka Burdujeni: Andrei Giurca, Marius Coroama, Ionut Vitel (cpt), Silviu Ignat, Andrei Ciurla, Bogdan Hutanu, Alexandru Nastase, Catalin Golofca.

Vestul Salbatic Burdujeni: Vlad Havristiuc, Corneliu Cernisov, Paul Spoiala (cpt), Cristian Tiron, Catalin Tunea, Alex Istrate, Ionut Cailean, Marius Stanciu, Daniel Miron.

Fc Obcini: Andrei Pascal, Ionut Pastrav (cpt), Marius Gavriliuc, Dragos Duman, Petrut Ioan, Vlad Tugui, Alexandru Ruxandari, Vlad Nutu, Lucian Cutas, Gabriel Sarcinshi.

Grupa C:

Adistal Itcani: Valentin Popa, Adrian Costeniuc (cpt), Gheorghe Musteata, Cristian Tudoreanu, Ioan Sofian, Marius Romaniuc, Constantin Teodor, Iulian Filip, Catalin Stamate, Adrian Ciocan.

Tunarii George Enescu: Cristian Bilt (cpt), Iulian Boghean, Marius Buta, Sebastian Andronic, Ionut Onciul, Costin Onciul, Mihai Buliga, Catalin Cruti.

Danalis Burdujeni: Cosmin Chelaru, Sergiu Corban (cpt), Alin Cozariuc, Marius Pascanut, Razvan Breniuc, Tudor Zaremba, Alexandru Ghiviziu, Radu Tomescu.

Champs Burdujeni: Dumitru Floristean, Cezar Mandiuc (cpt), Alexandru Chitescu, Alexndru Straton, Cristian Berari, Eduard Caieriu, Alexandru Virvarei, Sebastian Avramia.

Grupa D:

ConBucovina Burdujeni: Ovidiu Livinschi, Florin Apetri, Daniel Cazacu(cpt), Marian Ungureanu, Vlad Murariu, Liviu Luca, Bogdan Pantea, Claudiu Sevaciuc, Liviu Oniu, Mircea Negru.

Railex Burdujeni: Danut Tipa, Daniel Haraga (cpt), Florin Haraga, Marius Macovei, Viorel Stan, Costica Sidoriac, Sorin Nicoara, Ovidiu Bosancu, Cornel Cainari, Ovidiu Boscu.

Funny People Marasesti: Alexandru Costec, Iulian Holubiac, Andrei Ifrim (cpt), Tudor Melinte, Vasilica Sulea, Ovidiu Lauric, Marius Moldovanu, Alexandru Ifrim, Gabriel Cimbru, Ionut Bolohan.

Young Boys Itcani: Emanuel Burlea (cpt), Adrian Ignea, Ionut Suru, Alexandru Rusu, Cosmin Rosca, Cristi Sugean, Stefan Dascalasu.

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Foto/ Vezi loturile echipelor!"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*