Foto| Bucovina- Oţelul II: 1-1

Vezi o galerie foto realizata de Relu Brăileanu la meciul dintre Bucovina Rădăuți și Oțelul II Galați, încheiat la egalitate, scor 1-1. Gazdele au deschis scorul în minutul 39 prin Agbleta, iar oaspeții au egalat cu cinci minut înainte de final prin Adăscăliței.

9 Comentarii la "Foto| Bucovina- Oţelul II: 1-1"

1. otelul galati au ajuns la poarta de 3 ori tot meciul(niciodata in prima repriza),au avut un corner din care au dat gol…radautiul…un meci bun,au dominat clar,au ratat,au avut un penalti clar si daca nu facea antrenorul scimbarile de fundasi(f,f. proaste)trei zile daca se juca nu luau gol

2. stie cineva ce sa intamplat cu Butnariu?vazusem ca la luat ambulanta….

3. Relu Brăileanu | 13 aprilie 2013 at 18:48 | Răspunde

Cristian Butnariu sufera o contuzie mai serioasa, neputand sa se antreneze cu echipa in primele zile ale saptamanii ce urmeaza.Speram ca pana la ora meciului cu Aerostar Bacau disputat tot acasa va fi recuperat. Va tinem la curent pe pagina noastra :

4. spectator ,fa-te antrenor daca esti asa expert

5. Are dreptate acel spectator.Cum poti schimba un fundas cu un atacant atunci cind conduci cu 1-0.Golul s-a luat exact acolo unde trebuia sa fie acel fundas.Burlacule…fotbalul si carnea de porc…e grele!!!

6. suporter esti unul si acelasi cu spectator.esti varza.si mai esti si din cadrul echipei.”clar”

7. sa stii bad wolf ca nu am treaba cu celelalte comentarii,nu sunt din cadrul echipei(tu esti).am fost la meci si asta am vazut,n-am vrut sa jignesc cu nimic pe nimeni.si sa stii ca pana acum comentariile mele au fost si vor fi pt.aceasta echipa frumoasa.dar tu se vede ca esti din echipa si nu cred ca e corect sa fii suspicios pe colegii tai.repet un meci bun si un egal nemeritat,dintr-o greseala.a cui?spune tu ca te pricepi mai bine,daca stii.

8. luati bani de la fratauti si vindeti meciuri.pacat de echipa.f…ti ceapa-matii vinde meciuri la greu.era mai bine in vama.la fratauti mai vin 20 de spectatori.de ce?

9. Relu Brăileanu | 17 aprilie 2013 at 6:17 | Răspunde

Va rog frumos sa incetati cu rautatile. Echipa noastra a facut tot posibilul pentru a obtine cele 3 puncte. Lipsa de concentrare si-a spus cuvantul pe final cand am luat acel gol. Scor nemeritat . Va asteptam si Vineri de la orele 17 pentru meciul cu Aerostar Bacău.