Cupa “Moș Crăciun” – Rezultate

Cupa Mos Craciun

Cupa „Mos Craciun” programeaza in aceste zile meciurile editiei a IX-a. Organizata in trei locatii – Balonul de le Universitate, terenul complexului Zamca si sala LPS – competitia a reunit la start 63 de echipe, impartite pe sase categorii de varsta. www.GazetaSV.ro va tine la curent cu rezultatele.

Categoria de vârstă 2004 (Balon USV):

Grupa A:
FC Buiucani
LPS Suceava
Dacia II Chisinau
FC Odorhei

Sâmbătă:
LPS Suceava – Dacia II Chisinau 3-1
FC Buiucani – FC Odorhei 1-1
FC Odorhei – Dacia II Chisinau 4-0
FC Buiucani – LPS Suceava 3-2
Duminică:
ora 12.20: LPS Suceava – FC Odorhei
ora 13.00: FC Buiucani – Dacia II Chisinau

Grupa B:
FC Buiucani II
Junior Câmpulung
Juniorul Suceava
FC Rosiorii de Vede

Sâmbătă:
FC Buiucani II – FC Rosiorii de Vede 3-1
Juniorul Suceava – Junior Câmpulung 7-0
Juniorul Suceava – FC Rosiorii de Vede 0-0
FC Buiucani II – Junior Câmpulung 4-1
Duminică:
ora 13.40: Junior Câmpulung – FC Rosiorii de Vede
ora 14.20: FC Buiucani II – Juniorul Suceava

Grupa C:
Dacia Chisinău
Dorna Vatra Dornei
Tâmpa Brasov
Sporting Bacău

Sâmbătă:
Dacia Chisinău – Sporting Bacău 1-3
Dorna Vatra Dornei – Tâmpa Brasov 0-7
Tâmpa Brasov – Sporting Bacău 6-0
Dacia Chisinău – Dorna Vatra Dornei 3-2
Duminică:
ora 15.00: Dorna Vatra Dornei – Sporting Bacău
ora 20.00: Dacia Chisinău – Tâmpa Brasov

Categoria de vârstă 2005 (Balon USV):

Grupa A:
LPS Suceava
Juniorul Botosani
Omnia Suceava
Magic Iasi

Sâmbătă:
Juniorul Botosani – Omnia Suceava 4-2
LPS Suceava – Magic Iasi 3-0
Duminică:
ora 08.00: Magic Iasi – Omnia Suceava
ora 08.40: LPS Suceava – Junior Botosani
ora 16.20: Juniorul Botosani – Magic Iasi
ora 17.20: LPS Suceava – Omnia Suceava

Grupa B:
Juniorul Suceava
Didi Junior Iasi
CN “Nicu Gane” Fălticeni
LPS Vaslui

Sâmbătă:
Juniorul Suceava – LPS Vaslui 1-0
Didi Junior Iasi – CN “Nicu Gane” Fălticeni 3-1
Duminică:
ora 09.20: CN “Nicu Gane” Fălticeni – LPS Vaslui
ora 10.00: Juniorul Suceava – Didi Junior Iasi
ora 18.00: Didi Junior Iasi – LPS Vaslui
ora 18.40: Juniorul Suceava – CN “Nicu Gane” Fălticeni

Grupa C:
Junior Câmpulung
Bucovina Pojorâta
Atletic Iasi
Dorna Vatra Dornei

Sâmbătă:
Junior Câmpulung – Dorna Vatra Dornei 1-3
Bucovina Pojorâta – Atletic Iasi 1-3
Duminică:
ora 10.40: Atletic Iasi – Dorna Vatra Dornei
ora 11.40: Junior Câmpulung – Bucovina Pojorâta
ora 15.40: Junior Câmpulung – Atletic Iasi
ora 19.20: Bucovina Pojorâta – Dornea Vatra Dornei

Categoria de vârstă 2006 (Teren Zamca):

Grupa A:
LPS Suceava
CSS Rădăuti
Viitorul Bacău
LPS Vaslui
Luceafărul Bucovina

Sâmbătă:
CSS Rădăuti – Luceafărul Bucovina 6-1
Viitorul Bacău – LPS Vaslui (amanat)
Luceafărul Bucovina – Viitorul Bacău 1-6
CSS Rădăuti – LPS Suceava 1-7
Duminică:
ora 08.00: Viitorul Bacău – LPS Suceava
ora 08.40: LPS Vaslui – Luceafărul Bucovina
ora 13.40: LPS Vaslui – LPS Suceava
ora 14.20: CSS Rădăuti – Viitorul Bacău
Luni:
ora 08.00: LPS Vaslui – CSS Rădăuti
ora 08.40: Luceafărul Bucovina – LPS Suceava

Grupa B:
Juniorul Suceava
Profy Botosani
FC Buiucani
Sporting Bacău
Didi Junior Iasi

Sâmbătă:
FC Buiucani – Sporting Bacău 3-2
Profy Botosani – Didi Junior Iasi 5-3
Didi Junior Iasi – FC Buiucani 1-3
FC Buiucani – Juniorul Suceava 3-0
Duminică:
ora 09.20: Juniorul Suceava – Profy Botosani
ora 10.00: Sporting Bacău – Didi Junior Iasi
ora 15.20: Juniorul Suceava – Sporting Bacău
ora 16.00: FC Profy Botosani – FC Buiucani
Luni:
ora 09.20: Sporting Bacău – FC Profy Botosani
ora 10.00: FC Didi Iasi – Juniorul Suceava

Categoria de vârstă 2007 (Teren Zamca):

Grupa A:
Juniorul Suceava
LPS Piatra Neamt
Junior Botosani
Yomi Vatra Dornei
Viitorul Bacău

Sâmbătă:
LPS Piatra Neamt – Viitorul Bacău 1-1
Junior Botosani – Yomi Vatra Dornei 2-4
Viitorul Bacău – Junior Botosani 1-0
uniorul Suceava – LPS Piatra Neamt 1-2
Duminică:
ora 10.40: Juniorul Suceava – Junior Botoșani
ora 11.40: Yomi Vatra Dornei – Viitorul Bacău
ora 16.40: Juniorul Suceava – Yomi Vatra Dornei
ora 17.20: LPS Piatra Neamt – Junior Botosani
Luni:
ora 10.40: Yomi Vatra Dornei – LPS Piatra Neamt
ora 11.40: Viitorul Bacău – Juniorul Suceava

Grupa B:
Junior Câmpulung
FC Buiucani
Sporting Bacău
LPS Vaslui
Didi Junior Iasi

Sâmbătă:
FC Buiucani – Didi Junior Iasi 2-3
Sporting Bacău – LPS Vaslui 2-1
Didi Junior Iasi – Sporting Bacău 1-0
Junior Câmpulung – FC Buiucani 0-4
Duminică:
ora 12.20: Sporting Bacău – Junior Câmpulung
ora 13.00: LPS Vaslui – Didi Junior Iasi
ora 18.00: Junior Câmpulung – LPS Vaslui
ora 18.40: FC Buiucani – Sporting Bacău
Luni:
ora 12.20: LPS Vaslui – FC Buiucani
ora 13.00: Didi Junior Iasi – Junior Câmpulung

Categoria de vârstă 2008 (Sala LPS):

Grupa A:
LPS Suceava
Yomi Vatra Dornei
Junior Botosani
LPS Piatra Neamt
FC Buiucani

Sâmbătă:
Yomi Vatra Dornei – FC Buiucani 0-1
Junior Botosani – LPS Piatra Neamt 0-6
FC Buiucani – Junior Botosani 1-0
LPS Suceava – Yomi Vatra Dornei 0-3
Duminică:
ora 08.40: Junior Botosani – LPS Suceava
ora 09.20: LPS Piatra Neamt – FC Buiucani
ora 13.20: LPS Suceava – LPS Piatra Neamt
ora 14.00: Yomi Vatra Dornei – Junior Botosani
Luni:
ora 08.00: LPS Piatra Neamt – Yomi Vatra Dornei
ora 08.40: FC Buiucani – LPS Suceava

Grupa B:
Juniorul Suceava
Luceafărul Bucovina
LPS Vaslui
Didi Junior Iasi
Zimbrul Chisinău

Sâmbătă:
Luceafărul Bucovina – Zimbrul Chisinău 0-2
LPS Vaslui – Didi Junior Iasi 1-0
Zimbrul Chisinău – LPS Vaslui 4-3
Juniorul Suceava – Luceafărul Bucovina 0-0
Duminică:
ora 10.00: LPS Vaslui – Juniorul Suceava
ora 10.40: Didi Junior Iasi – Zimbrul Chisinău
ora 14.40: Juniorul Suceava – Didi Junior Iasi
ora 15.20: Luceafărul Bucovina – LPS Vaslui
Luni:
ora 09.20: Didi Junior Iasi – Luceafărul Bucovina
ora 10.00: Zimbrul Chisinău – Juniorul Suceava

Categoria de vârstă 2009 (Sala LPS):

Grupa A:
Juniorul Suceava
Profy Botosani
FC Buiucani
Didi Junior Iasi

Sâmbătă:
Profy Botosani – Didi Junior Iasi 1-3
Juniorul Suceava – Profy Botosani 0-1
Duminică:
ora 11.20: FC Buiucani – Didi Junior Iasi
ora 16.00: Juniorul Suceava – FC Buiucani
Luni:
ora 10.40: FC Buiucani – Profy Botosani
ora 11.20: Didi Junior Iasi – Juniorul Suceava

Grupa B:
LPS Suceava
Cenizia Rădăuti
Zimbrul Chisinău
Junior Botosani
LPS Vaslui

Sâmbătă:
Cenizia Rădăuti – LPS Vaslui 0-1
Zimbrul Chisinău – Junior Botosani 7-0
LPS Vaslui – Zimbrul Chisinău 1-5
LPS Suceava – Cenizia Rădăuti 0-1
Duminică:
ora 12.00: Junior Botosani – LPS Vaslui
ora 12.40: Zimbrul Chisinău – LPS Suceava
ora 16.40: LPS Suceava – Junior Botosani
ora 17.20: Cenizia Rădăuti – Zimbrul Chisinău
Luni:
ora 12.00: Junior Botosani – Cenizia Rădăuti
ora 12.40: LPS Vaslui – LPS Suceava

Fazele finale ale Cupei „Mos Craciun” vor avea loc luni după-amiază.

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Cupa “Moș Crăciun” – Rezultate"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*