Cupa Moș Crăciun continuă cu meciurile de la categoriile 2009, 2011 și 2012

Cupa “Mos Craciun” se reia maine cu meciurile de la categoriile 2009, 2011 si 2012. Nu mai putin de 37 de echipe se vor bate pentru cele trei trofee in doua locatii diferite: balonul de la Universitatea si sala Liceului cu Program Sportiv.

Categoria 2009 (balon USV):

Grupa A:
Juniorul Suceava
CSS Botosani
Stejarul Cajvana
Artys II Botosani

Vineri:
ora 17.00: Juniorul Suceava – Artys II Botosani
ora 17.30: CSS Botosani – Stejarul Cajvana

Sambata:
ora 08.30: Juniorul Suceava – CSS Botosani
ora 09.00: Artys II Botosani – Stejarul Cajvana
ora 12.30: CSS Botosani – Artys II Botosani
ora 13.00: Juniorul Suceava – Stejarul Cajvana


Grupa B:
Luceafarul Bucovina
Juniorul II Suceava
“Nicu Gane” Falticeni
Dacia Chisinau

Vineri:
ora 18.00: Luceafarul Bucovina – Dacia Chisinau
ora 18.30: Juniorul II Suceava – “Nicu Gane” Falticeni

Sambata:
ora 09.30: Dacia Chisinau – “Nicu Gane” Falticeni
ora 10.00: Luceafarul Bucovina – Juniorul II Suceava
ora 13.30: Juniorul II Suceava – Dacia Chisinau
ora 14.00: Luceafarul Bucovina – “Nicu Gane” Falticeni


Grupa C:
LPS Suceava
Artys Botosani
Foresta Falticeni
FC Buiucani

Vineri:
ora 19.00: LPS Suceava – FC Buiucani
ora 19.30: Artys Botosani – Foresta Falticeni

Sambata:
ora 10.30: FC Buiucani – Foresta Falticeni
ora 11.00: LPS Suceava – Artys Botosani
ora 14.30: Artys Botosani – FC Buiucani
ora 15.00: LPS Suceava – Foresta Falticeni


Grupa D:
Cenizia Radauti
Juniorul Botosani
CSS Targu Neamt
Drips Botosani

Vineri:
ora 20.00: Cenizia Radauti – Drips Botosani
ora 20.30: Juniorul Botosani – CSS Targu Neamt

Sambata:
ora 11.30: Drips Botosani – CSS Targu Neamt
ora 12.00: Cenizia Radauti – Juniorul Botosani
ora 15.30: Juniorul Botosani – Drips Botosani
ora 16.00: Cenizia Radauti – CSS Targu Neamt

Categoria 2011 (sala LPS):

Grupa A:
Juniorul Suceava
Juniorul Dorohoi
CSS Targu Neamt
Profy Botosani

Vineri:
ora 17.00: Juniorul Suceava – Profy Botosani
ora 17.30: Juniorul Dorohoi – CSS Targu Neamt

Sambata:
ora 09.00: Profy Botosani – CSS Targu Neamt
ora 09.30: Juniorul Suceava – Juniorul Dorohoi
ora 13.00: Juniorul Suceava – CSS Targu Neamt
ora 13.30: Juniorul Dorohoi – Profy Botosani


Grupa B:
Bucovina Suceava
Artys Botosani
FC Buiucani
Foresta Falticeni

Vineri:
ora 18.00: Bucovina Suceava – Foresta Falticeni
ora 18.30: Artys Botosani – FC Buiucani

Sambata:
ora 10.00: Foresta Falticeni – FC Buiucani
ora 10.30: Bucovina Suceava – Artys Botosani
ora 14.00: Bucovina Suceava – FC Buiucani
ora 14.30: Artys Botosani – Foresta Falticeni


Grupa C:
Luceafarul Bucovina
Juniorul Botosani
Dorna Vatra Dornei
Junior Campulung

Vineri:
ora 19.00: Luceafarul Bucovina – Junior Campulung
ora 19.30: Juniorul Botosani – Dorna Vatra Dornei

Sambata:
ora 11.00: Junior Campulung – Dorna Vatra Dornei
ora 11.30: Luceafarul Bucovina – Juniorul Botosani
ora 15.00: Luceafarul Bucovina – Dorna Vatra Dornei
ora 15.30: Juniorul Botosani – Junior Campulung

Categoria 2012 (sala LPS):

Grupa A:
Artys Botosani
Juniorul Suceava
Junior Campulung

Vineri:
ora 20.00: Artys Botosani – Junior Campulung

Sambata:
ora 12.00: Artys Botosani – Juniorul Suceava
ora 16.00: Juniorul Suceava – Junior Campulung


Grupa B:
Profy Botosani
Luceafarul Bucovina
Stejarul Cajvana

Vineri:
ora 16.20: Profy Botosani – Stejarul Cajvana

Sambata:
ora 12.20: Profy Botosani – Luceafarul Bucovina
ora 16.20: Luceafarul Bucovina – Stejarul Cajvana


Grupa C:
Juniorul Botosani
Bucovina Suceava
Foresta Falticeni

Vineri:
ora 16.40: Juniorul Botosani – Foresta Falticeni

Sambata:
ora 12.40: Juniorul Botosani – Bucovina Suceava
ora 16.40: Bucovina Suceava – Foresta Falticeni

Primele doua trofee puse la bataie de organizatori au fost castigate de CSS Botosani (2008) si Juniorul Suceava (2010).

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Cupa Moș Crăciun continuă cu meciurile de la categoriile 2009, 2011 și 2012"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*