Cupa Cartierelor – ziua II şi III

Cea de-a treia editie a Cupei Cartierelor continua cu jocurile din ziua a doua a preliminariiilor. Ramai pe www.GazetaSV.ro pentru a afla care sunt urmatoarele 8 echipe calificate la turneul final.

Faza I:

Sambata:

Grupa E:
ora 09.00: Prometeu George Enescu – Curcubeu George Enescu: 4-0
ora 13.00: Prometeu George Enescu – Tunarii George Enescu: 1-1
ora 17.00: Curcubeu George Enescu – Tunarii George Enescu: 2-6

Grupa F:
ora 09.30: Extraterestrii Obcini – Fc Obcini: 0-5
ora 13.30: Extraterestrii Obcini – LiraFlor Obcini: 0-8
ora 17.30: Fc Obcini – Liraflor Obcini: 1-0

Grupa G:
ora 10.00: Cosmo Obcini – Bad Boys Obcini: 1-1
ora 14.00: Cosmo Obcini – Danalis Burdujeni: 1-3
ora 18:00: Bad Boys Obcini – Danalis Burdujeni: 0-2

Grupa H:
ora 10.30: Fru Burdujeni – Galactic Burdujeni: 4-1
ora 14.30: Fru Burdujeni – Premio Burdujeni: 2-0
ora 18.30: Galactic Burdujeni – Premio Burdujeni: 1-1

Grupa I:
ora 11:00: Juventus Burdujeni – Vestul Salbatic Burdujeni: 0-2
ora 15.00: Juventus Burdujeni – Torino Burdujeni: 3-2
ora 19.00: Vestul Salbatic Burdujeni – Torino Burdujeni: 4-0

Grupa J:
ora 11:30: Rangers Burdujeni – Spartanii Burdujeni: 2-1
ora 15.30: Rangers Burdujeni – ConBucovina Burdujeni: 0-8
ora 19.30: Spartanii Burdujeni – ConBucovina Burdujeni: 0-3

Grupa K:
ora 12.00: Champs Burdujeni – Gse Burdujeni: 3-0
ora 16.00: Champs Burdujeni – Tiki-Taka Burdujeni: 0-1
ora 20.00: Gse Burdujeni – Tiki-Taka Burdujeni: 0-3

Grupa L:
ora 12.30: Dream Team Burdujeni – Railex Burdujeni: 0-9
ora 16.30: Dream Team Burdujeni – Fair-Play Burdujeni: 1-1
ora 20.30: Railex Burdujeni – Fair-Play Burdujeni: 2-0

*castigatoarele celor 12 grupe se califica la turneul final.

Recalificari:

Duminica:

Grupa I:
ora 09.00: Sportul Marasesti – Young Boys Iţcani: 1-1
ora 11.00: Sportul Marasesti – Power Zamca: 0-3
ora 13.00: Young Boys Itcani – Power Zamca: 6-2

Grupa a II-a:
ora 09.30: United Zamca – Prometeu George Enescu: 0-10
ora 11.30: Prometeu George Enescu – Liraflor Obcini: 2-2
ora 13.30: United Zamca – Liraflor Obcini: 0-11

Grupa a III-a:
ora 10.00: Cosmo Obcini – Premio Burdujeni: 5-0
ora 12.00: Cosmo Obcini – Juventus Burdujeni: 1-6
ora 14.00: Premio Burdujeni – Juventus Burdujeni: 2-5

Grupa a IV-a:
ora 10.30: Rangers Burdujeni – Champs Burdujeni: 1-2
ora 12.30: Rangers Burdujeni – Fair-Play Burdujeni: 0-3
ora 14.30: Champs Burdujeni – Fair-Play Burdujeni: 2-1

*castigatoarele celor 4 grupe se califica la turneul final.

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Cupa Cartierelor – ziua II şi III"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*