Cupa Cartierelor – Ziua I

Cea de-a treia editie a Cupei Cartierelor debuteaza astazi, pe terenul sintetic de la Iulius Mall, cu jocurile din faza preliminariilor. Ramai pe GazetaSV.ro pentru a afla in timp real care sunt primele echipe calificate la turneul final.

Faza I:

Vineri:

Grupa A:
Funny People Marasesti – Sportul Marasesti: 1-1 (4-3 d.p)

Grupa B:
Fc Gara Itcani – Adistal Itcani: 1-3
Fc Gara Itcani – Young Boys Itcani: 2-2
Adistal Itcani – Young Boys Itcani: 1-0

Grupa C:
Power Zamca – Young Boys Zamca: 3-1
Power Zamca – Club Zamca: 0-1
Young Boys Zamca – Club Zamca: 0-2

Grupa D:
United Zamca – Usv George Enescu: 3-2
United Zamca – Kamer George Enescu: 0-3
Usv George Enescu – Kamer George Enescu: 1-7

Sambata:

Grupa E:
ora 09.00: Prometeu George Enescu – Curcubeu George Enescu
ora 13.00: Prometeu George Enescu – Tunarii George Enescu
ora 17.00: Curcubeu George Enescu – Tunarii George Enescu

Grupa F:
ora 09.30: Extraterestrii Obcini – Fc Obcini
ora 13.30: Extraterestrii Obcini – LiraFlor Obcini
ora 17.30: Fc Obcini – Liraflor Obcini

Grupa G:
ora 10.00: Cosmo Obcini – Bad Boys Obcini
ora 14.00: Cosmo Obcini – Danalis Burdujeni
ora 18:00: Bad Boys Obcini – Danalis Burdujeni

Grupa H:
ora 10.30: Fru Burdujeni – Galactic Burdujeni
ora 14.30: Fru Burdujeni – Premio Burdujeni
ora 18.30: Galactic Burdujeni – Premio Burdujeni

Grupa I:
ora 11:00: Juventus Burdujeni – Vestul Salbatic Burdujeni
ora 15.00: Juventus Burdujeni – Torino Burdujeni
ora 19.00: Vestul Salbatic Burdujeni – Torino Burdujeni

Grupa J:
ora 11:30: Rangers Burdujeni – Spartanii Burdujeni
ora 15.30: Rangers Burdujeni – ConBucovina Burdujeni
ora 19.30: Spartanii Burdujeni – ConBucovina Burdujeni

Grupa K:
ora 12.00: Champs Burdujeni – Gse Burdujeni
ora 16.00: Champs Burdujeni – Tiki-Taka Burdujeni
ora 20.00: Gse Burdujeni – Tiki-Taka Burdujeni

Grupa L:
ora 12.30: Dream Team Burdujeni – Railex Burdujeni
ora 16.30: Dream Team Burdujeni – Fair-Play Burdujeni
ora 20.30: Railex Burdujeni – Fair-Play Burdujeni

*castigatoarele celor 12 grupe se califica la turneul final.

Recalificari:

Duminica:

Grupa I: Sportul Marasesti, Young Boys Itcani, Power Zamca.

Grupa a II-a: United Zamca, Locul 2 Grupa E, Locul 2 Grupa F.

Grupa a III-a: Locul 2 Grupa G, Locul 2 Grupa H, Locul 2 Grupa I.

Grupa a IV-a: Locul 2 Grupa J, Locul 2 Grupa K, Locul 2 Grupa L.

*castigatoarele celor 4 grupe se califica la turneul final.

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Cupa Cartierelor – Ziua I"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*