Cupa Cartierelor | Turneul final | Livescore

Organizatorii celei de-a 11-a editii a Cupei Cartierelor au stabilit, joi, prin intermediul unei trageri la sorti ce a avut loc la Ramiro, componenta grupelor si programul meciurilor din cadrul turneului final. Acesta va debuta sambata dimineata, la ora 9.00, pe terenul Ramiro, cu primele meciuri din grupele A si B si va continua dupa-amiaza, cu primele meciuri din grupele C si D. Duminica dimineata, incepand cu ora 9.00, este programata ultima runda de meciuri din faza grupelor, iar dupa-amiaza vor avea loc sferturile de finala, semifinalele, finalele si festivitatea de premiere.

Grupa A:

Railex Burdujeni

Adistal Autobest HQ II

FC Amicii Burdujeni

Adistal Autobest HQ

Sambata:

Railex Burdujeni – Adistal Autobest HQ II: 3-1

FC Amicii Burdujeni – Adistal Autobest HQ: 0-6

Railex Burdujeni – FC Amicii Burdujeni: 4-0

Adistal Autobest HQ II – Adistal Autobest HQ: 1-4

Duminica:

Railex Burdujeni – Adistal Autobest HQ: 1-0

Adistal Autobest HQ II – FC Amicii Burdujeni: 6-1

Grupa B:

Brand Up Burdujeni

Mihu Acoperisuri

Croitoria Cuti Obcini

Rai Caffe Obcini

Sambata:

Brand Up Burdujeni – Mihu Acoperisuri: 1-2

Croitoria Cuti Obcini – Rai Caffe Obcini: 1-3

Brand Up Burdujeni – Croitoria Cuti Obcini: 3-5

Mihu Acoperisuri – Rai Caffe Obcini: 2-1

Duminica:

Brand Up Burdujeni – Rai Caffe Obcini: 1-6

Mihu Acoperisuri – Croitoria Cuti Obcini: 6-1

Grupa C:

Dael Obcini

Activ Music George Enescu

Pui de Lei Obcini

El Carditores Burdujeni

Sambata:

Dael Obcini – Activ Music George Enescu: 2-0

Pui de Lei Obcini – El Carditores Burdujeni: 1-4

Dael Obcini – Pui de Lei Obcini: 2-2 (8-7, d.p.)

Activ Music George Enescu – El Carditores Burdujeni: 0-2

Duminica:

Dael Obcini – El Carditores Burdujeni 1-1 (4-3, d.p)

Activ Music George Enescu – Pui de Lei Obcini (nedisputat)

Grupa D:

Family Obcini

Perusii Burdujeni

Autodel Burdujeni

Autoline Burdujeni

Sambata:

Family Obcini – Perusii Burdujeni: 3-1

Autodel Budujeni – Autoline Burdujeni: 1-2

Family Obcini – Autodel Burdujeni: 0-2

Perusii Burdujeni – Autoline Burdujeni: 0-4

Duminica:

Family Obcini – Autoline Burdujeni: 4-0

Perusii Burdujeni – Autodel Burdujeni: 2-6

Sferturi de finala:

Railex Burdujeni – Rai Cafe Obcini: 2-0

Mihu Acoperișuri – Adistal Autobest HQ Ițcani: 0-3

Deal Obcini – Autodel Burdujeni: 0-2

Family Obcini – El Carditores Burdujeni: 0-0 (1-2, d.p)

Semifinale:

Railex Burdujeni – Autodel Burdujeni: 3-1

Adistal Autobest HQ – El Carditores Burdujeni: 1-2

Finala mica:

Autodel Burdujeni – Adistal Autobest HQ: 0-1

Finala mare:

Railex Burdujeni – El Machitores Burdujeni: 2-2 (7-6, d.p.)

Cupa Cartierelor 2019 este organizata de GazetaSV.ro si Asociatia Judeteana de Fotbal Suceava cu sprijinul urmatorilor parteneri: Ramiro, Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Suceava, Asociatia Judeteana „Sportul pentru Toti”,  Dia-Film.ro, GalbenVerde.ro, NGGS Grupul de Securitate, Ceilalti si ATU Bar.

Cupa Cartierelor a fost castigata pana acum de: Victoria Areni (2009), Victoria Obcini (2010), Railex Burdujeni (2011, 2013, 2016, 2017, 2018), Adistal Burdujeni (2012), Old Bucovina Burdujeni (2014 – profesionisti) si Rai Caffe Obcini (2014 – amatori) si Galacticii Centru (2015).

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Cupa Cartierelor | Turneul final | Livescore"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*