Rezultatele din preliminarii

Organizatorii celei de-a sasea editii a Cupei Cartierelor la fotbal au definitivat programul jocurilor din cadrul preliminariilor competitiei. Astfel, conform tragerii la sorti, intrecerea din acest an va debuta vineri, la orele 17.00, cu partida dintre Romania ’94 George Enescu si Bebados George Enescu, contand pentru Grupa A.

Amatori:

Grupa A:

Vineri:

Romania ’94 George Enescu – Bebados George Enescu 1-2

Viitorul Burdujeni – All Star Burdujeni 2-3

Vineri:

Romania ’94 George Enescu – Viitorul Burdujeni 2-0

Bebados George Enescu – All Star Burdujeni 1-0

Sambata:

Romania ’94 George Enescu – All Star Burdujeni  0-0 (4-5, dupa penaltyuri)

Bebados George Enescu – Viitorul Burdujeni 8-0

Clasament: 1. Bebados 9p, 2. All Stars 5p, 3. Romania ’94 4p, 4. Viitorul 0p

Grupa B:

Vineri:

FC Pheonix Burdujeni – Boys Burdujeni 0-3

Cavalerii Nordului Burdujeni – ICE Obcini 0-0 (3-2, dupa penaltyuri)

Vineri:

FC Pheonix Burdujeni – Cavalerii Nordului Burdujeni 1-2

Boys Burdujeni – ICE Obcini 2-5

Sambata:

FC Pheonix Burdujeni – ICE Obcini 0-3

Boys Burdujeni – Cavalerii Nordului Burdujeni 0-3

Clasament: 1. Cavalerii Nordului 8p, 2. ICE Obcini 7p, 3. Boys 3p, 4. Pheonix 0p

Grupa C:

Sambata:

Declypt Itcani – Rangers Burdujeni 0-0 (3-4, dupa penaltyuri)

Absolut Burdujeni – Juventus Burdujeni 1-3

Sambata:

Declypt Itcani – Absolut Burdujeni 3-1

Rangers Burdujeni – Juventus Burdujeni 4-0

Sambata:

Declypt Itcani – Juventus Burdujeni 2-0

Rangers Burdujeni – Absolut Burdujeni 4-1

Clasament: 1. Rangers 8p, 2. Declypt 7p, 3. Juventus 3p, 4. Absolut 0p

Grupa D:

Sambata:

City Pub Centru  – Drunkards Burdujeni 0-5

Sporting de Bdj – Lopatarii 69 Burdujeni 1-3

Sambata:

City Pub Centru – Sporting de Bdj 3-0

Drunkards Burdujeni – Lopatarii 69 Burdujeni 0-2

Sambata:

City Pub Centru – Lopatarii 69 Burdujeni 0-3

Drunkards Burdujeni – Sporting de Bdj 4-1

Clasament: 1. Lopatarii 9p, 2. Drunkards, 6p, 3. City Pub 3p, 4. Sporting 0p

Grupa E:

Duminica:

Good Friend Burdujeni – Young Boys Burdujeni 0-12

Salsa Family Burdujeni – Rai Caffe Obcini 3-4

Duminica:

Good Friend Burdujeni – Salsa Family Burdujeni 0-17

Young Boys Burdujeni – Rai Caffe Obcini 1-2

Duminica:

Good Friend Burdujeni – Rai Caffe Obcini 4-6

Young Boys Burdujeni – Salsa Family Burdujeni 3-5

Clasament: 1. Rai Caffe 9p, 2. Salsa Family 6p, 3. Young Boys 3p, 4. Good Friend 0p

Grupa F:

Duminica:

Foresta Centru – FC Here For Beer Burdujeni 2-2 (6-5, dupa penaltyuri)

Kinder Obcini – Linda Ecotil Burdujeni 0-3

Duminica:

Foresta Centru – Kinder Obcini 4-2

FC Here for Beer Burdujeni – Linda Ecotil Burdujeni 3-3 (6-5, dupa penaltyuri)

Duminica:

Foresta Centru – Linda Ecotil Burdujeni 1-6

FC Here for Beer Burdujeni – Kinder Obcini 2-2 (5-6, dupa penaltyuri)

Clasament: 1. Linda Ecotil 7p, 2. Foresta 5p, 3. FC Here for Beer 4p, 4. Kinder 2p

Grupa G:

Duminica:

Eco Optic Centru – New Generation Burdujeni 0-0 (2-1, dupa penaltyuri)

Duminica:

Eco Optic Centru – Atletico Marasesti 1-1 (2-4, dupa penaltyuri)

Duminica:

New Generation Burdujeni – Atletico Marasesti 1-6

Clasament: 1. Atletico Marasesti 5p, 2. Eco Optic 3p, 3. New Generation 1p

Recalificari:

Turul I:

All Star Burdujeni a stat.

ICE Obcini – Declypt Itcani 2-1

Drunkards Burdujeni – Salsa Family Burdujeni 5-3

Foresta Centru – Eco Optic Centru 2-2 (3-2, dupa penaltyuri)

 Turul al II-lea:

All Star Burdujeni – ICE Obcini 2-1

Drunkards Burdujeni – Foresta Centru 3-1

 Turul al III-lea:

All StaBurdujeni – Drunkards Burdujeni 1-3

Profesionisti:

Grupa A:

Georom Burdujeni – Pisicii Marasesti 1-4

Georom Burdujeni – Gunners of Bardan Obcini 1-1 (1-3, dupa penaltyuri)

Pisicii Marasesti – Gunners of Bardan Obcini 1-5

Clasament: 1. Gunners of Bardan 5p, 2. Pisicii 3p, 3. Georom 1p

Grupa B:

Adistal Burdujeni – Amicii Burdujeni 6-0

Adistal Burdujeni – Pit Stop Itcani 2-1

Amicii Burdujeni – Pit Stop Itcani 0-2

Clasament: 1. Adistal 6p, 2. Pit Stop 3p, 3. Amicii 0p

Grupa C:

Duminica:

Euro Express Full – Florconstruct 2-1

Duminica:

Euro Express Full – Avastar- Eco Optic 0-0 (2-3, dupa penaltyuri)

Duminica:

Florconstruct – Avastar-Eco Optic 1-2

Clasament: 1. Avastar-Eco Optic 5p, 2. Euro Express Full 4p, 3. Florconstruct 0p

Recalificari:

Georom – Amicii 2-0

Georom – Florconstruct 3-7

Amicii – Florconstruct 3-0

Clasament: 1. Florconstruct 3p (7-6), 2. Amicii 3p (3-2), 3. Georom 3p (5-7)

*echipele marcate cu verde s-au calificat la turneul final.

COMENTARII:

17 Comentarii la "Rezultatele din preliminarii"

  1. Si ceilalti cand joaca ?

  2. Ar fi fain sa fie televizate meciurile astea pe un post local sau macar inregistrate…(parerea mea)

  3. Ceilalti , adica cei profesionisti .. sau ei nu mai joaca preliminarii ?

  4. Incepand de maine de la 19.00 joaca profesionisti 😉

  5. niste rezultate?

  6. pey si meciurile din grupa G cum se joaca … ati afisat numai orele , dar cine cu cine joaca la orele respective??

  7. Is fumat.aveti apa plata?

  8. ma ce pana mea e cu sistemul asta de calificari….adica de la amatori unde s-au inscris 27-28 de echipe se califica numai 8 si de la profesionisti din 9 echipe se califica 7 la care se mai adauga si railex….Pey ce pana mea e asta…mai multe sanse ai sa te califici de la profesionisti decat de la amatori …pe langa ca nu se mai joaca separat profesionisti si amatori …mai si bagati aproape toate echipele de pro inscrise direct la turneul final… Pey asta e bataie de joc…

  9. taci in pzm de lopatar ca daca erai bun jucai la pro ..da se urca mingea pe tine si joci la nunti si botezuri si 1 data p an la cupa pacii !

  10. puneti va rog si niste poze de la finala buble footbal si de la premiere ..MS

  11. slaba organizare anu asta

  12. slaba de tot…ar trebui totusi un arbitru de liga a 3-a…astia is depasiti…ce se striga aia da…VARZA!

  13. Rezultate de ieri si poze cand apar?

  14. Chidooo poze de duminica??

  15. FC Here for Beer Burdujeni – Kinder Obcini 2-2 (5-6, dupa penaltyuri)

    Chido, la ce meci te-ai uitat ?! A fost 2-2, dar a câştigat Here for Beer la penalty-uri.

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*