Cupa Bucovina | Programul meciurilor

Organizatorii celei de-a doua editii a Cupei Bucovina la tenis cu piciorul au stabilit joi seara, prin intermediul unei trageri la sorti ce a avut loc la complexul La Baza, componenta grupelor si o parte din programul meciurilor.

Grupa A:
Breniuc / Gramada
Morar / Hutanu
Burlacu / Cristescu
Nassouh / Padineanu
Cristurean / Avramia

Vineri:
ora 16.20: Breniuc / Gramada – Cristurean / Avramia
ora 16.40: Breniuc / Gramada – Nassouh / Padineanu
ora 17.20: Cristurean / Avramia – Nassouh / Tănase
ora 17.40: Burlacu / Cristescu – Breniuc / Gramada
ora 18.20: Morar / Hutanu – Breniuc / Gramada
ora 19.20: Morar / Hutanu – Burlacu / Cristescu

Sambata:
ora 12.20: Cristurean / Avramia – Burlacu / Cristescu
ora 13.40: Burlacu / Cristescu – Nassouh / Tănase
ora 14.20: Morar / Huțanu – Nassouh / Tănase

Grupa B:
Schipor / Nichiforiuc
Bejenar / Timpescu
Zuzeac / Nedelcu
Hapiuc / A. Julei
Pastru / Pastru

Sambata:
ora 16.00: Schipor / Nichiforiuc – Păstru / Păstru
ora 16.40: Bejenar / Tîmpescu – Hapiuc / A. Julei
ora 17.20: Zuzeac / Nedelcu – Schipor / Nichiforiuc

Grupa C:
Luca / Vornicu
Ududec / E. Julei
Poenari / Afloarei
Pamparau / Paius
Hostiuc / Iftimovici

Vineri:
ora 16.00: Hostiuc / Iftimovici – Poenari / Afloarei
ora 17.00: Poenari / Afloarei – Pamparau / Paius
ora 18.40: Hostiuc / Iftimovici – Pamparau / Paius

Sambata:
ora 11.00: Luca / Vornicu – Ududec / E. Julei
ora 11.40: Luca / Vornicu – Poenari / Afloarei
ora 12.00: Hostiuc / Iftimovici – Ududec / E. Julei

Grupa D:
Florea / Stanescu
Ciobotea / Edu
Gaitan / Mitrofan
D. Munteanu / C. Munteanu
Teodor / Macoveiciuc

Vineri:
ora 19.00: Teodor / Macoveiciuc – Gaitan / Mitrofan
ora 19.40: Teodor / Macoveiciuc – D. Munteanu / C. Munteanu

Sambata:
ora 10.00: Florea / Stănescu – Găitan / Mitrofan
ora 10.40: Florea / Stănescu – D. Munteanu / C. Munteanu

COMENTARII:

Scrie un comentariu! la "Cupa Bucovina | Programul meciurilor"

Scrie un comentariu!

Adresa ta de email nu va fi publicată.


*